Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek przed bezsennoscia


sniezka1526939482

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylam nowy temat poniewaz nie zauwarzylam ,aby takowy istnial.

Moja zmora od paru tygodni jest problem z zasypianiem i lek przed kolejna bezsenna noca.Lek mnie pralizuje do tego stopnia,ze kiedy leze w lozku czekam niecierpliwie na moment zasniecia.Cierpialam na bezsennosc juz wczesniej,ale przemijala.Byla lagodniejsza niz tym razem.Od 13 lat oczywiscie choruje na nerwice,lekowa i nerwice natrectw.Pare lat temu sie leczylam.Pozniej sama jakos dawalam rade.Tym razem juz nie mam sily.Biore zolpidem i bez niego niewiem jak bym to zniosla.Panicznie boje sie braku snu.Nie moge pracowac,cieszyc sie zyciem.Ciagle placze i mam stany depresyjne.Po nieprzespanej nocy mam strasznego dola i zyc mi sie nie chce.Tego sie boje.Te mysli nie pozwalaja mi samej zasnac.

Napiszcie czy mieliscie,macie podobne objawy.Biore Amitryptylinum od paru dni.Dodam,ze co druga noc mam straszny problem ze spaniem.Niewiem jak sie wyrwac z tego blednego kola:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się ostatnimi czasy w ogóle nie chce spać, ale jak się położę do wyra to śpię jak suseł,

a jak czasami zdarzy mi się, że nie mogę zasnąć to nawdycham się świerzego powietrza(najlepiej podczas krótkiego spcerku) i oczka mi się same zamykają, ale pod warukiem, że po powrocie do domu ograniczam światło do minimum a już napewno żadnego patrzenia w monitory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie myślenie na zapas nie jest zdrowe. Jeśli bezsenności nie towarzyszy lęk i jakiś strumień nieprzyjemnych mysli, chyba nie ma się co bać.

Jakieś przyjemne czynności przed zaśnięciem typu: brak dostępu do komputera nocami, seans przy jakimś ciekawym filmie z łózia, albo książka w łóziu, ciepła herbatka do tego, mogą umilić czas i pomóc się zrelaksować. I nie myśleć, nie myśleć za dużo i na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×