Skocz do zawartości
Nerwica.com

isc czy nie isc? Pilne na jutro!


przegrany96

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie koledzy i koleżanki. Mam taki problemik. Otóż wpłaciłem pieniądze na imprezę klubową, taka dla pierwszych klas szkół średnich. Wiadomo na początku nie myślałem i zapłaciłem od razu, tylko za siebie. Jednak teraz doszedłem do wniosku, że samemu to sie nie opłaca iść Np. kolega idzie z osobą towarzyszącą to okej, i pewnie większość tak idzie. A ja zapłaciłem za samego - bo nie miałbym i tak z kim. Samemu to tak dziwnie, chyba nie wypada tak iść, co nie? Ani do kogo się odezwać, pobawić ani nic. A tak sie przyczepiać do znajomych z klasy, którzy idą przykładowo dziewczyna z jakims chlopakiem, to tak nie wypada? Proszę poradzcie mi, czy mam sie wypytywac innych teraz, czy moge z nimi isc i wogole, rozumiecie, czy to tak nie wypada? Sam juz nie wiem. Kasy mi nie szkoda, tylko isc tam, i ani sie odezwac, pobawic to tak bez sensu, a wpychac sie do kogos, wypytywac to tez nie wiem. Proszę pomozcie. Pozdrawiam serdecznie! Powiedzcie mi jasno i logicznie zebym nie mial wyrzutow. Druga sprawa ze cierpie na fobie społeczną w szczegolnosci do dziewczyn.. Nie potrafie patrzyc kobietom w oczy, zagadac itd. To jak mam sie tam zachowywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu szukasz jakiejs wymowki (mowiac ze inni beda z dziewczynami itp ) żeby tam nie isc? według mnie powinnes isc i bawic sie ze znajomymi i ich partnerami/kami zapomnieć troche o swojej fobi rozluznic sie :) ja tez czesto unikalam imprez wmawiajac sobie pozniej ze i tak nie bylo po co tami isc..zeby potem nie czuc ze cos mnie omija a i tak wiem ze bardzo duzo mnie ominelo przez moja nerwice.. sproboj isc , zawsze mozesz wrocic jesli bedziesz czul sie samotny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×