Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne zdarzenie w klubie


Misiek92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, opowiem wam o moim nie miłym zdarzeniu które odmieniło moje życie. Jednego niedzielnego wieczoru z kolegą postanowiliśmy że się wybierzemy do klubu studenckiego, taki klub do którego się schodzą studenci, można coś zjeść, coś wypić, czy nawet potańczyć. I tak spędzaliśmy tam ten wieczór i tak ja potańczyłem z kolegą i poszedłem pod bar a kolega tańczyć z jakoś dziewczyną. Stoję sobie przy tym barze, a tu ktoś nagle zrzucił z baru butelkę koło mnie, nie wiedziałem kto bo sporo osób stało. I nagle podchodzi do mnie ochroniarz i mi mówi żebym wychodził z klubu, a ja mu tłumaczę że to nie ja tą butelkę rzuciłem tylko ktoś inny, ale nie było dyskusji tylko idziemy do szatni, dali mi kurtkę no i wyszedłem w klubu. Przypomniałem sobie o koledze który został, nie miałem akurat telefonu żeby mu napisać że mnie wyprowadzili z klubu, i nie chciałem by mnie szukał nie wiadomo gdzie. Więc postanowiłem że pójdę i mu powiem że idę do domu żeby mnie nie szukał. Wchodzę tam i idę, patrze się idzie do mnie ochroniarz,więc mówię mu że idę po kolegę a on nic nie powiedział tylko mnie nagle złapał tzn. za jaja, ścisnął mocno, każdy wie jaki to ból, mówię mu dobra już wychodzę i wyszedłem. Niesamowicie byłem zaskoczony że coś takiego dziwnego, nie miłego się może zdarzyć w tym klubie. I tak od tamtego zdarzenia mam problemy w potencją i w ogóle jest źle w tych sprawach. I tak jestem cały czas załamany, zdołowany, że przez takiego idiotę muszę cierpieć. Nie wiem już jak dalej żyć i jaki sens ma moje życie nie wiem co będzie dalej, Wiem że dla większości może się to wszystko wydawać śmieszne ale dla mnie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz lekki PTSD. Normalne po aktach przemocy. Dlatego jak nauczyłem się być zawsze przygotowanym do konfrontacji. Ochroniarza niestety nie możesz uderzyć, ale możesz nagrać telefonem.

Idź na Policję, niech zabezpieczą nagranie z monitoringu i zeznania świadków. Jak mieszkasz gdzieś blisko na mazurach, daj namiar na klub, pójdziem i zrobim porządek. Ordnung must sein.

Legalnie, zmolestował Cię seksualnie i spowodował długotrwałe problemy ze sprawami łóżkowymi. Punkt pierwszy idziesz na psiarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×