Skocz do zawartości
Nerwica.com

do wyboru do koloru...


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

wrocilam pod psychiatry dal mi leki- swoim zwyczajem z szafki.. jeden to Mirzaten na sen- data waznosci do marca...!!! what the fuck? mam to brac?

druga rzecz slyszalam ze siet yje po nim ... wiec moze lepiej nie zaczynac.. a drugi Zolaxa ta juz lepiej wazn ado 2009? mozecie cos wiecej napisac? zwlaszcza o tym drugim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta dysplozja cala? pytal so to lekarza?nie chcialabym za 5 ,10 lat miec jakis tykow nie opanowanych ...

 

wlasnie bralam dlugi okres czasu lerivon i na szczescie nie tyłam:) ale przestal dzialac

 

 

a czy pijesz czasami alkohol przy tym zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałam zolafren około dwóch lat , no utyłam troche , bo że tak powiem przestałam się wypróżniać w ogóle , ale zaznaczam ja brałam największą dozwoloną dawkę wiec może dlatego no a poza tym to nie u każdego musi tak byś a te jakieś odruchy to słyszałam , lekarze mi móili niby że mam jakąś twarz taką spiętą ale nie wiem czy nie naciągali bo nikt ze świata niezorientowanych nie zauważał tego, a w ogóle to na jaką przypadłość on ci dał tą zolaxe czy jak tam? na lęki? bo podobno przy nerwicy to takich leków to się powinno małe ilości jeść tak wspomagająco, powiedziano mi potem że u mnie był on niepotrzebny a żarłam go tone , bo niby antydepresant załatwił sprawe , jedyne na co mi pomógl to na sen cudownie zadziałał, ale wiesz na każdego inaczej działają różne rzeczy a ten przeterminowany to chyba jakieś przegięcie , ja bym się bała może lekarz nie zajarzył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×