Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy leki psychotropowe da się wypłukać z organizmu???


Gość Rafka

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś stosowałam dietę owocowo - warzywna aby oczyścić organizm z tych leków. Jednak zauważyłam że wcale lepiej się nie poczułam. Może tyle że schudłam. Czy one zostają w organizmie czy to jest przyzwyczajenie się organizmu do ich działania. Jak to jest? czy macie jakieś niedoświadczenia związanie z tym związanie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyplukac to sobie mozna resztki jedzenia zalegajce w jelicie.:) . Zalezy jak dlugo bralas leki. Jak kilka lat to niestety sporo czasu minie nim mozg zacznie funckjonowac jak przed ich braniem. Leki robia spore zamieszanie w neuroprzekaznikach,zmieniaja ich funkcjonowanie, nie jest to trwala zmiana ale potrzeba czasu do powrot pierwotnego ich funkcjonowania. A same leki jako takie fizycznie sa chyba dosyc szybko wydalane. Inna sprawa jest to co zrobily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki fluanxol pobudza wytwarzanie dopaminy, która m.in. aktywizuje.

Kiedy fluanxolu brak, dopaminy jest mniej i przyzwyczajony organizm wpada w wagotonię i uświadamia sobie szybko czym jest fizyczny ból istnienia. Musi minąć trochę czasu aby wszystko się unormowało. Żadne płukanie nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie na oczyszczenie organizmu poleca się przede wszystkim błonnik, ale to z reguły jak chodzi o takie zdrowotne wypłukiwanie toksyn czy odchudzanie. Można więcej poczytać na przykład na http://blonnikpokarmowy.info/ - jak chodzi o leki pewnie też podziała, ale lepiej podpytać lekarza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×