Skocz do zawartości
Nerwica.com

Artykuły


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

To moze ja wypowiem sie pierwszy. Jak wiesz, nie choruje na

 

nerwice, niemniej to forum, ten portal uczy, pomaga mi zrozumiec chorujacych. Z pisaniem, probami zaistnienia w internecie

 

zaczynalismy chyba razem, nigdy nie przypuszczal bym wtedy ze za kilka lat bede na tym forum, z tymi ludzi, moderujac je. Sam

 

dlugo, prawie tak dlugo jak Cie znam, nie wiedzialem czym jest nerwica gdy stanie sie z nia 1vs1.

 

Mialem oceniac

 

artykuly. Ty Shad, wiele miejsca poswieciles temu by opisac jak to jest u Ciebie, konkretnie co czujesz, bezposrednio

 

stawiajac sprawe przed czytelnikiem. Fajne rozwiazanie, z mojego pova nie mialem odczucia sennosci czytajac je, czyli narazie

 

jest pozytywnie (przed 2 kolejne czesci tekstu o pobycie w osrodku ;) )

 

Obszerny felieton ktory dzisiaj dzisiaj

 

pojawil sie na portalu i dzieki ktoremu pewnie powstal tez ten topik tez przypadl mi do gustu. Fajnie rozwiazany wstep, dalej

 

inwidualna historia walki z choroba.

 

Tak jak mowilem wczesniej, osoba ktora nie ma pojecia o tej chorobie wynosi z

 

takich artykulow spora garsc wiedzy, osoba chorujaca wspiera sie na duchu ze jej problem nie jest wyjatkowy. Do tego dochodzi

 

garsc Waszych doswiadczen i wskazowek ktore dla zainteresowanych moga okazac sie pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shad nie trzymaj ludzi w niepewności, artukuły z wspomnień z

 

Zagórza są za krótkie !! Ja jako czytelnik bezstronny zaczynam czytać artykuł, zaciekawia mnie on, ale niestety przerywam

 

czytanie po 3 minutach bo artykuł się kończy. :D

 

Mam nadzieje że część III będzie przynajmniej 3x obszerniejsza od

 

dwóch poprzednich.

 

A co do stylu pisania i treści, imo wszystko jest ok. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow.......napisałes juz IV czesci ....a jescze nie doszedłes do tego jak sie z Martusia poznaliscie......no! Nie ociągaj sie tylko pisz kolejne czesci, bo jestem ciekawa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×