Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przypadek Odosobniony ????


lifestyle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Ja borykam sie z czyms o czym nikt nie ma pojecia a objawy przyszly nagle.

Najpierw byl lekki bol glowy z prawej strony nad karkiem, myslalem ze przejdzie wiec nic nierobilem.Nastepnie po 2 tyg zaczely mnie palic uda ,potem lydki, czulem mega oslabienie. Oczywiscie od razu w internet i cale dnie na szukaniu chorob, wmowilem sobie SM. W nastepnym dniu nagle na 3 sek wykrcilo mi prawa reke i pojawily mi sie rozblyski w oczach. Myslalem ze oszaleje z nerwow.Nigdy tak sie nie balem. Wszystki minelo, ale niestety nadal pozostaje dziwny bol miesni i rak taki wedrujacy. Raz bola uda za tydzien lydki, potem nadgarstki. Co dziwne caly czas mam spieta szyje po prawej stronie ( to od czego sie wszystko zaczelo ). Mam takze mety w prawym oku. Te objawy sa juz od roku. Badania zrobione absolutnie wszystkie. ( Mri glowy, kregoslupa szyjnego , piersiowego, ledzwiowego, ,tomografia brzucha, usg, doplery, morfologia pelna, tarczyca, alergeny, cpr, elisa western blott, czynnik remumatoidalny, etc, etc.. wizyty u neurologow, ortopedow, laryngologow, kardiologow, reumatologow, zakaZnikow, etc.. I NIC.Wszystkie badanie SUPER oprocz zniesionej lordozy szyjnej , ale ona nie powoduje takich objawow. NIKT NIE WIE CO MI JEST.

 

Nie wiem czy to wazne ALE.... Pol roku przed tym wszystkim mialem powazny wypadek na nartach w austrii ( zderzenie z drzewem przy duZej predkosci). 5 dni szpitala, zero zlaman, ale cos tam nie tak z trzustka ale potem okazało sie ok. Po powrocie do polski caly czas myslalem o tej trzustce, az zaczal mnie faktycznie bolec brzuch, codziennie. znowu strach ze ro rak trzustki i koniec , po mnie. Latanie po lekarzach, proby trzustkowe ok, tomografia trzustki Ok, ale bole byly nadal, wszystkie wyniki ok ale ja non stop bylem pewien ze to cos z ta trzustka. Ta zabawa trwala Prawie pol rokui nagle wszystkie bole przeszly i WLASNIE za 3 tyg pojawily sie objawy ktore wymienilem na gorze mego posta. Czyli w kolko Macieja.

 

PYTANIE BRZMI....??? Czy to czasem nie psychika??? DEPRESJA po wypadku???? CZy to jest moZliwe????

 

PoZdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja raczej tak się nie objawia raczej nerwica już, moja koleżanka miała identyczne objawy i oczywiście badania wszystkie razem z tomografią głowy bo może guz mózgu i nic. Zaczęła szukać w necie i wyszło ,że może mieć choróbsko po kleszczu , które nie wychodzi w badaniach na krętka i teraz leczy się u profesora gdzieś na Górnym Śląsku i leki pomagają a wcześniej inni lekarze zdążyli z niej już totalną wariatkę zrobić, skoro w badaniach nic nie wychodzi, ale lekarz powiedział ,ze na takim etapie prawdopodobnie już się nie doleczy. Ona nawet drętwienie nóg miała i rąk i wykręcało jej wszystkie kończyny ,lekarze ,że to psychika a później się okazało ze jednak nie, oczywiście wszystkie leki pełno płatnie a wizyty prywatnie bo w/g lekarzy to ona zdrowa jest i nie ma żadnej boleriozy a podobno jak krętęk się za bardzo namnoży to to już nie wychodzi w badaniach i ten profesor mówił,ze ma takie przypadki w swojej karierze. Nazwiska nie pamiętam tego profesora ,ale mogłabym się zapytać jakby co.

Objawy jak opowiadała miała bardzo podobne do Twoich szukała przyczyny około 10-ciu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×