Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


krzysztofwyszkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25 lat i co najlmniej od 6 jestem w niewlasciwym stanie psychicznym, ktory na przestrzeni lat zmienia swoja specyfike.Na ta chwile nauczylem sie wmiare dobrze funkcjonowac i robic dobra mine do zlej gry i obiektywnie starajac sie ocenic sytuacje nie mam watpliwosci, ze tak jak dotad zmarnowalem stagnacja i wegetacja duzo czasu, tak zmarnuje duzo wiecej jesli niz z tym nie zrobie i nie siegne po wsparcie.

Nie mam zwyczaju zbytnio narzucac sie ze swoja prywatnoscia wiec i tu nie bede sie pochopnie rozpisywal.

Jestem tu aby zapytac o polecane przez forumowiczow przychodnie publiczne godne polecenia pod katem personelu zajmujacego sie pomoca psychologiczna a Warszawie.

Dotad zebralem sie kiedys do podjecia sie uczeszczania do mojej pobliskiej przychodni ale pomijajac terminy 2-3 tyg. pomiedzy wizytami i ich czasem ok 20-30 min,

zostalem przez Pania psycholog potraktowany jak sfrustrowana nastolatka i bardzo szybko dala dosc wyraznie do zrozumienia, ze nie wie co ze mna jeszcze ma zrobic.

Od dawna zbieram sie do podjecia kolejnej proby w innej placowce wiec jesli znacie jakas godna polecenia to bede ogromnie wdzieczny bo pomimo, ze nie rozpaczam, nie zale sie na prawo i lewo to mowiac wprost-nie jest dobrze.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dłuższą pomoc psychologiczną to najlepsza by była terapia. A że mieszkasz w Warszawie to masz świetny dostęp do terapii poznawczo-behawioralnej. Zazdroszczę, bo w Rzeszowie nie ma ani jednego terapeuty w tym nurcie.

 

Psycholog, a psychoterapeuta to dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi,

jasne, mam pod katem lokalizacyjnym dobra sytuacje ale gorsza pod finansowym wiec nastawiam sie na osrodki publiczne, gdzie jakosc uslug moze byc nieco nizsza ale sa darmowe.

Dziekuje za link, za chwile zapoznam sie z nim blizej, moj blad-nie przeszukalem forum jakby z gory zakladajac, ze u leczacej sie czesci forumowiczow dominuja osrodki prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×