Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uroki miłosne, spętania itp


marti27

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wierzycie w coś takiego? Moja znajoma z pracy ostatnio opowiadała o tym, że znalazła super wróżkę, która zajmuje się właśnie urokami milosnymi, przyciąganiem miłośći, szczęścia, powodzenia, pomaganiem jak ktoś jest w depresji, nerwicy itp. Ona korzystała i mowi, że facet do niej wrócił po takim uroku. Zmagała sie też ze zmiennością nastrojów i na to też robiła u niej urok i poprawiło sie. Nawet ja to widzę, że koleżanka jest w dobrym humorze ostatnio.

Nie wiem co o tym mysleć... może warto spróbowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie szarlataństwa.Moim zdaniem prędzej sama sobie wmówiła,że po czymś takim się zmieni i tak się stało.A to,że facet do niej wrócił może być czystym przypadkiem.Często się zdarza,że ludzie się rozchodzą i schodzą.Też miałam kiedyś zmienne nastroje i samo przeszło bez pomocy wróżek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie rzeczy, to raz, a dwa partner który jest przy mnie, bo został spętany a nie dlatego, że sam mając w pełni wolną wolę mnie pokochał, to moooocno słaba opcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie rzeczy, to raz, a dwa partner który jest przy mnie, bo został spętany a nie dlatego, że sam mając w pełni wolną wolę mnie pokochał, to moooocno słaba opcja...

 

No ale daje się do niej dorobić ideologię podpartą argumentacją. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×