Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2014, 12:35
warrior11, nie , nie moge brac witaminy c3 bo wymiotuje bardzo po niej i mam duze biegunki niestety:(

Arasha, w piatek ide do laryngolozki stacjonarnie , w pon mam badanie na uszkodzenie blednika a termin do dobrego laryngologa dopiero na grudzien i to prywatnie.

Zalatana23, trzymam zatem kciuki za ta terapie , ja niestety taka zle wspominam , chodze teraz osd stycznia na indywidualna i jest poprawa , znacyz byla bo teraz to pewnie znow sie bede musiala na nowo dzwigac.

Zalamana jestem .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 29 paź 2014, 12:45
płatku dzięki :-* Chcę spróbować, zobaczymy jak to będzie.
Twój błędnik to tak nagle się ujawnił? Jakiś uraz miałaś?

Arasha a te lęki tak po prostu wróciły? Leki zmieniałaś? Dawki?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2014, 12:46
Zalatana23, tak nagle wlasnie , nic mi nie bylo wczesniej :(

Moze akurat Tobie terapia przypasuje , kazdy przypadek jest inny , ja sie lepiej czuje na indywidualnej :*************
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez warrior11 29 paź 2014, 13:25
platek rozy,
Pisałem o witaminie D3 a nie C,mimo wszystko jak będziesz miała możliwość,zbadaj sobie poziom tej witaminy..jest ona bardzo ważna dla zdrowia nerwów,kości i całego organizmu
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2014, 13:27
warrior11, to ja byka strzelilam ale o D mi chodzilo .... :)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 29 paź 2014, 13:28
Płatku, trzymam kciuki za Twój błędnik :-* Będzie dobrze! Na pewno znajdą przyczynę i znów poczujesz się lepiej.

W obecnej sytuacji mogę sobie pozwolić tylko na taką terapię. Nie mam kasy, a indywidualnie to chyba tylko odpłatnie. Jak byłam się rejestrować to grupa właśnie kończyła zajęcia. Zagadałam dwie dziewczyny i wydały się sympatyczne :D W grupie jest ok 10 osób, więc może będzie znośnie ;-)

-- 29 paź 2014, 13:30 --

płatku Hania jeszcze tu zagląda? Co u Niej?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2014, 13:35
Zalatana23, Wiesz ja chodze na fundusz na indywidualna .
Hania rzadkoz aglada ale rozmawialam z nia rano na fb , mecza ja dusznosci i ciagle ma z apalenie oskrzeli, zaziebienie takze tez sie morduje ....

Moze trafisz na fajna grupe ludzikow a to wazne , u mnie w grupie bylo az 22 osoby wiec strasznie duzo i raczej nikt nie byl z nerwica i depresja a raczej ludziki ze schizofrenia , mania przesladowcza , .... jeszcze nie mieli lekarstw ustawioanych wiec rozne jazdy byly./

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 29 paź 2014, 13:46
Płatku moja terapia będzie prowadzona przez Ośrodek Leczenia Nerwic, więc chyba prawdopodobne, że problemy będą podobne ...
Indywidualna na fundusz? A to mnie zaskoczyłaś, muszę sprawdzić ;-)
Pozdrów Hanię i życz Jej zdrówka :-*

Spamowa wyspa

przez Arasha 29 paź 2014, 13:52
Zalatana23 napisał(a):Arasha a te lęki tak po prostu wróciły? Leki zmieniałaś? Dawki?

Nie, nic wtedy nie zmieniałam, bo brałam tylko benzo. I tak mi niespodziewanie wróciły te lęki ponad 3 lata temu nad morzem :( A teraz to mam problem, żeby parę przystanków przejechać tramwajem ( o autobusie nie wspominając ) :why: A dawniej to całą Polskę pociągiem i problemów żadnych nie było. Ech ... życie :idea:
Czy ja jeszcze kiedyś będę nad Bałtykiem :why: :why: :why:

Zalatana23 Jeżeli masz mieć 10-osobową grupę, to podejrzewam, że to będzie właśnie taka terapia dla osób z nerwicą, a nie z różnymi zaburzeniami psychicznymi. Piszesz, że po 3 godz, dziennie, to raczej bez gotowania ;) To, co pisali ci ludzie w innym wątku odnosiło się prawdopodobnie do innego typu terapii.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 29 paź 2014, 14:00
Arasha gotowania :shock: ??? No, nie gadaj... Wypowiem się w poniedziałek :lol:
Autobusy, tramwaje ... skąd ja to znam. Nie jeżdżę od wielu lat ;-) Na samą myśl mi słabo, nawet jak biorę leki i czuję się dobrze to nie daję rady. Jak mi się zepsuło auto to na drugi koniec Wrocławia szłam pieszo :hide:
Ja biorę paro od 5 lat, wcześniej doraźnie lexotan a teraz hydroksyzynę.

Spamowa wyspa

przez Arasha 29 paź 2014, 14:07
Zalatana23 napisał(a):Autobusy, tramwaje ... skąd ja to znam. Nie jeżdżę od wielu lat ;-) Na samą myśl mi słabo, nawet jak biorę leki i czuję się dobrze to nie daję rady. Jak mi się zepsuło auto to na drugi koniec Wrocławia szłam pieszo :hide:

Skąd ja to znam ... Tylko, że mnie się w sumie jakieś 2 lata temu nagle tak porobiło. Wcześniej nie miałam z tym problemu :bezradny: U mnie nie wynika to z jakiegoś lęku przed ludźmi, czy zamkniętą przestrzenią ( trochę też ), ale z powodu emetofobii :roll:

Zalatana23 napisał(a):Ja biorę paro od 5 lat, wcześniej doraźnie lexotan a teraz hydroksyzynę.

Pomaga Ci hydro ? Dobrze, że odstawiłaś Lexotan, bo to jeden z tych leków, co się ich dłużej brać nie powinno, bo uzależniają. Ja od jakiegoś czasu biorę benzo i teraz już bez tego nie daję rady. Nie biorę codziennie, ani o jakiejś stałej porze, tylko jak czuję, że poprzednia dawka mi się z krwi wypłukała i zaczyna mnie ogarniać panika i telepawka :bezradny: Ja hydro brałam już jako dziecko, to się pewnie u mnie pewnie jakaś tolerancja na ten lek wyrobiła i nie działa :roll: Z kolei leków z grupy ssri takich jak paro boję się ze względu na moją fobię i możliwe uboki. No i tak to się właśnie sama leczę :pirate:

Btw A spacerki po Wrocku to sama przyjemność :105: :105: :105: ( no chyba, że musisz dawać z Krzyków na Leśnicę, to faktycznie nie za ciekawie :? )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 29 paź 2014, 14:28
Arasha nie wiem z czego do końca wynika mój strach. Nie mam lęków społecznych, małe pomieszczenia też znoszę. Chyba jakieś irracjonalne poczucie zagrożenia życia, większość moich objawów i lęków właśnie z tym się wiąże.

Co do hydroksyzyny... No cóż, bardziej pomagał mi lexotan. Lepiej się po nim czułam. Nie zamulał a fajnie wyciszał. No ale jak sama wiesz, to niebezpieczny lek. Po dawce hydro zaraz odpływam, jestem otumaniona i nieprzytomna. Dzielę ją sobie na połówki lub nawet ćwiartki.
Ja po paro nie miałam dolegliwości w postaci mdłości itp. Bardziej drżenia, prądy, ból głowy.
Odstawienie każdego z tych leków nie jest łatwe. Po paro też są dolegliwości.
Odstawiasz sama czy z lekarzem?

-- 29 paź 2014, 14:28 --

A spacerek z Karłowic na Krzyki był :mrgreen:

-- 29 paź 2014, 14:34 --

uciekam młodego ze szkoły odebrać :papa:

Spamowa wyspa

przez Infinity 29 paź 2014, 14:50
amelia83 napisał(a):Arasha, pociesze Cie ja od 12 lat na lekach ;)

ja od 15 a wcześniej rok na alergię i astmę
powiem że mi nigdy leki nie przeszkadzały, biorę to biorę, nie jest to kłopot dla mnie ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 29 paź 2014, 15:32
Witajcie! Ja niestety też mam alergię, od kiedy pamiętam i codziennie biorę Zyrtec.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg