Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 08:41
mirunia, dzień dobry :papa:
Masz mojego pieska na avku ;)
Ostatnio edytowano 06 wrz 2014, 08:42 przez xxdaisyxx, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez coma 06 wrz 2014, 08:42
Cześć Miśki :D

ja przeżyłam dzisia chwilę grozy, zaksztusiłam sie tabletką, już się z życiem żegnałam, to by była bardzo głupia śmierć :mrgreen:
PEACE & LOVE

Węglan litu 1750mg
Lamotrygina 100mg
Klomipramina 225mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 wrz 2014, 08:43
xxdaisyxx, miło mi :D bardzo lubię beagle, chociaż nie mam.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 08:47
coma :nono:
mirunia kochane pieski.. :-) gdy wyje i nie moge się uspokoić zawsze przychodzi i się przytula :smile:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 08:49
Hey Dziewczynki :***********

U mnie piekna pogoda sie zapowiada, ja sie obudzilam z bolem glowy o 4 ( @ mam to mnie zlapalo chociaz nie tak mocno jak przy ostatniej)
Dzis ide do ciotki na obiadek i posiedziec.
Wczoraj zlapalam jakas histerie na temat "juz zawsze bede z ta gowniana choroba sie meczyc" :roll:
Wyszlam wiec z domu i poszlam z kolezanka na zakupy i na spacerek. Lazilam prawie 3 godziny ---przyszlam spokojna.

Jakie plany na dzis macie?

Milej soboty :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 08:53
platek rozy, u mnie też pięknie słonko świeci, tyle że od rana myśli atakują głowe, a musze się zebrać do pracy.. Dziś na szczęście tylko do 14 ;) .

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 08:56
xxdaisyxx, :******* hey :) rankiz awsze sa najgorsze bo mamy w cholere kortyzolu i adrenalinki po nocy , organizm sie przygotowuje do dzialania w ciagu dnia stad takie gowniane samopoczucie.
Mysli natretne znam doskonale , moj mozg jak nie zajety to produkuje je na skale masowa.

-- 06 wrz 2014, 09:00 --

Robie zapiekane buleczki na sniadanie :105: :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 wrz 2014, 09:04
platek rozy, cześć kochana :papa:
Mam nadzieję, że jeszcze usnęłaś po 4ej i pospałaś do rana.

U mnie też słoneczko świeci, zapowiada się ładnie, ponoć jutro też. Ale w domu jest zimno, wczoraj po południu wyszłam na spacer, żeby się zagrzać na słońcu, bo w domu przemarzłam na maxa.
Płatku, to fajnie, że nie musisz dzisiaj nic gotować i idziesz na obiadek i pogaduchy.
Jak się czujesz teraz, przeszedł ból głowy?

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 09:08
platek rozy, :***, no to witaj w klubie ;). Dobrze, że znalałam to forum, bo myślałam że zwariuje sama ze sobą grr..
Mm..pyszności :D też bym coś zjadła, ale po lekach nie czuje głodu w ogóle.. Mój brzuch nigdy nie był taki chudy jak teraz(a raczej wklęsły) nawet po siłowni nie było takiego efektu :shock:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 09:17
mirunia, :***************** buuuuziaki ogromne :mrgreen:

Wiesz pospalam jeszcze , wzielam tablete i za jakas godzine zasnelam.
Czuje sie tak sobie dzis , wczoraj jak wrocilam ze sapceru czulam sie calkiem dobrze :) Najsmieszniejsze ze juz znam na wylot schemat tej choroby a sama sie jeszcze potrafie tak nakrecic negatywnie ze szok. Czasem mi sie wydaje ze mam dwa mozgi , jeden potrafi olac lęki i doly i wziac sie za cos i za chwile jest normalnie a drugi potrafi sie nakrecac jak szalony jednym malym symptomem.
Czekam na dni kiedy znow bedzie normalnie bo poltora miesiaca bylo.
I wiem ze moze byc :)
Kochana w domku tez chodze w dresiku ubrana bo chlodno.
Zauwazylam ze lgne teraz wiecej do ludzi:) czuje sie lepiej wsrod nich niz sama w domu.

Co bedziesz porabiala?

-- 06 wrz 2014, 09:17 --

xxdaisyxx, ja na tym leku co Ty tez nie jadlam , malo tego wymiotowalam jak kot :?

-- 06 wrz 2014, 09:20 --

xxdaisyxx, ale to dobry lek :) mam nadzieje ze Ci pomoze :*******

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2014, 09:25
Hej , hej moi drodzy!

Ja myślałam, że pustki na forum będą, a tu nie ja jedna od rana umęczona. ;) Okropny poranek, czy naprawdę nie ma możliwości żeby uniknąc tego porannego ataku hormonów? Branie tabletki na noc też mi nic nie pomogło, byłam tylko rano zamulona, a telepawka z rana jak była, tak była. Nie za bardzo wiem, jak z kolei terapia na biochemię mogłaby pomóc.
Wyszłam z psem i do bankomatu, pogodna piękna, więc trochę lepiej po ruchu się poczułam. Jednak szału nie ma. Chyba zrobię sobie inkę i zapalę, bo nic innego na razie mi się nie chce. O 10tej otwierają lumpka obok, dziś 50% taniej, więc może pójdę na "polowanie".
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 09:28
kosmostrada, :********** tez bylam w tym tygodniu w lumpku :mrgreen: wrocilam bogatsza o dzinsy boyfriendy z cubusa i trzy bluzeczki :D
Kochana terapia uczy nas rpozpoznawac czego nasze lęki dotycza i to oswoic , uczy tez jak sobie radzic z naszymi lękami , myslami.... Uczy nas zmiany myślenia miedzy innymi.
Ja juz dzieki niej znam schemat mojej choroby i naprawde sa dni (teraz bylo poltora miesiaca) gdzie czulam sie normalnie , rzadko kiedy cos mnie zlapalo. Nawet ranki byly spokojniejsze duzo.

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 09:32
platek rozy, ja i tak całe życie mam niedowage więc jak jeszcze schudne to kicha! Jak jeszcze byłam zdrowa to robiłam mase, chodziłam na siłke, podobały mi się te krągłości które chciałam sobie wyrzeźbić.. A teraz znowu kości :shock:
kosmostrada, też byłam z psem, zapaliłam i cóż do pracy na 10, a ja jeszcze rozczochrana nie moge się zebrać po porannym ataku :cry:. Też bym poszła na jakieś polowanko, ale u nas Winobranie się zaczyna cały tydzień koncertów, a ten tłok na deptaku tylko mnie przytłacza :?...

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 wrz 2014, 09:36
platek rozy, z tymi dwoma mózgami mam podobnie... nie znoszę tego "nie mojego", który tak nakręca złe emocje. Zawsze byłam optymistką, z pozytywnymi myślami, że jakoś to będzie, dam radę. A teraz jak przychodzi mi coś załatwić samej, bez wsparcia drugiej osoby, to się nakręcam niesamowicie, nerwy i emocje są do potęgi n-tej.

Zaraz się ubieram i chce wyjść na zakupy, muszę kupić wiejskie jaja na targowisku. Też mam z apetytem na bakier, jem z rozsądku i wpycham w siebie na siłę. Najchętniej jadłabym tylko banany i brzoskwinie... na pieczywo nie mam ochoty :bezradny:
A po południu jeszcze nie wiem co będę robiła, może jakiś spacer na słońcu. :105:

Sortuj wg