Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy widzisz buzię w tym tęczu?


1234qwerty

Czy widzisz buzię?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy widzisz buzię?

    • Ja nie widzę.
      11
    • Serce się pokazało.
      5
    • Buzię widzę w tym tęczu!
      5


Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=gDoUKQdFXN0#t=17][/videoyoutube]

Wątek zakładam zanim tekst będzie oklepany, mam nadzieję, że jeszcze nie jest :P

 

Przechodząc do poważniejszej kwestii. Ciekawi mnie czy ludzie, którzy skłonni są do takich 'uniesień" na ogół nie wychodzą z nimi poza sferę religii, czy jednak są widoczne po nich jakieś inne zaburzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, z tym sercem to mi przychodzi skojarzenie odnośnie tego obrazu Jezusa, z którego serca miała tryskać krew i woda. Tam było to pokazane tak jakby to były takie strumienie światła czy coś.

jut.jpg

Może się ludziom skojarzyło z tymi dwoma wiązkami światła przy slońcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzię widzę w tym tęczu!

ómarłem. :pirate:

1234qwerty,

Przechodząc do poważniejszej kwestii. Ciekawi mnie czy ludzie, którzy skłonni są do takich 'uniesień" na ogół nie wychodzą z nimi poza sferę religii, czy jednak są widoczne po nich jakieś inne zaburzenia?

pewnie myślenie magiczne, i różne lekko psychotyczne klimaty ; > kojarzę jakieś wyniki badań, w których u wierzących w teorie spiskowe ludzi wykrywano często zaburzenia spójności myślenia/funkcji poznawczych, chociaż mogli mieć przy tym wysoki potencjał inteligencji. tutaj pewnie będzie podobnie.

 

-- 10 gru 2013, 13:12 --

 

ps. zaznaczyłem "Buzię widzę w tym tęczu!", cos w tym niewątpliwie jest. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało, jak z mocno wierzącą babką kumpla oglądaliśmy jakiś program o objawieniach (specjalnie, bo wiedzieliśmy, że babka zawsze obficie komentowała różne programy w telewizji). Coś tam było chyba o Faustynie i że widziała Jezusa, a babka w takie słowa się odzywa:

- Ch*** widziała a nie Jezusa!!! Przebierańca widziała! Tu miał posmarowane dżemem (wskazała na ręce), a tu powidłami (w okolicach serca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×