Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica,Depresja a Parapsychologia


hasacz

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiedziałem gdzie stworzyć taki temat jakoże są osobne działy do nerwicy oraz depresji. Mianowicie chciałem się was zapytać jakie jest wasze zdanie na temat parapsychologii i jej wpływu na człowieka. Myślicie że depresja może być wywołana przez np wyssanie przez kogos (nawet nieświadomie) energii zyciowej? Wierzycie wogóle w coś takiego jak energia życiowa w postaci fizycznej(duchowej)?

Mieliście kiedyś myśli ze np wasze niepowodzenia wywołane są tym że ktoś rzucił na was urok?

Proponuje taki temat ogolnie dotyczacy spraw paranormalnych ale powiązanych z psychologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiara w to co nie można udowodnić to śliska sprawa. Skąd wiadomo, że np odczucia paranormalne to nie są stany psychotyczne, a telepatia to nie przypadek ? Wszystko można wyjaśnić i zracjonalizować. To tak samo jak z wiarą w Boga, nikt nikogo nie przekona do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie wogóle w coś takiego jak energia życiowa w postaci fizycznej(duchowej)?

Mamy na to dowody.

 

Mieliście kiedyś myśli ze np wasze niepowodzenia wywołane są tym że ktoś rzucił na was urok?

Proponuje taki temat ogolnie dotyczacy spraw paranormalnych ale powiązanych z psychologia.

 

Z czarną magią typu "urok spiskowy" się nie spotkałem. Podejrzewam, że coś może być na rzeczy,

ale zostało mocno przerysowane przez kulturę masową.

Natomiast z opętaniem owszem mam styczność.

Będę szukał egzorcysty w internecie, chyba że problem rozwiąże się sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×