Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tybet Chiny Znicz Olimpijski


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie na temat olimpiady w Chinach? Powinna się odbyć czy nie?

Ja myślę, że nie. Że powinni ją zbojkotować. Owszem to jest piękna impreza sportowcy się szykuja latami świat na nią czeka, ale jakie to ma znaczenie w porównaniu z tym co się tam dzieje? To porażka co oni wyprawiają z ludźmi... Poprostu żalosne Ci ludzie którzy mordują innych w sposób bestialski to potwory. Uważam, że sportowcy interesowcy itd powinni ostro zaprostetować. Ludzkie życie jest najważniejsze. Przynajmniej dla prawdziwych ludzi. Inne rzeczy na bok. Poza tym pomyślmy przez chwile, jakbyśmy się czuli jakby nas zabijali serwując wcześniej masakrę a świat by milczal albo tylko mowil, że im przykro. I dodatkowo by sie odbyla impreza- pokojowa!! A my bysmy obok żegnali się z życiem. Co byście czuli?!?!?!?!................ Nie potrafimy sobie tego nawet wyobrazić:/:/:/ Znicz olimpijski już "biegnie"- ale jak tam mówić o pokoju? Znicz to symbol nie wystarczy nikogo nie uratuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cieszy mnie ogromnie fakt, że ludzie go gaszą i nie pozwalają im biec. czuję wielki respect do nich. Narażają się policji ale robią coś wielkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie igrzyska olimpijskie nie mogą odbywać się w krajach, gdzie jest wojna, tyle że Chiny nie przyznają się, że prowadzą wojnę. Wygadują, że tylko pacyfikują zamieszki czy coś :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że organizatorzy przyznając Chinom prawo do igrzysk olimpijskich albo wykazali się obłudą, albo głupotą i ślepotą.

Powiedzieli, że największemu krajowi na świecie nie można odmówić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poniekąd my też za to odpowiadamy my tzn. Zachód - przez interesy handlowe z Chinami.

Gdyby w Chinach nie wykorzystywano ludzi jako taniej siły roboczej, to żadne interesy by się nie opłacały :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×