Skocz do zawartości
Nerwica.com

lorazepan- oklepany temat ale prosze o pomoc


topolina79

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, czy wg Was jestem uzaleniona od lorazepanu? biore wieczorem doslownie 1/9 tabletki 1mg ... jak tego kawaleczka nie wezme to spie bardzo zle i czuje sie dziwnie, jakos tak mi ciezko.. nie wiim jak to opisac. Lek biore od ok 3 lat, nie lecze sie na nerwice bo uwazam ze nie mam ale jestem dosyc nerwowa osoba i kiedys polecila mi to moja znajoma. Niedawno bylam u lekarza z czyms innym i spyatlam go o to a on ze skoro taki kawaleczek mnie uspokaja to moge brac.. ale ja chce to rzucic!

Moze ktoz moze mi polecic cos na uspokojenie zeby brac przed snem?

pozdrawiam serdecznie :papa:

Bea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj topolina79!

 

Lorazepam to pochodna benzodiazepiny, a te dość mocno uzależniają. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy jesteś uzależniona, bo dawkę bierzesz niewielką, chociaż lek zażywasz już systematycznie. Zaleca się, by lorazepam stosować krótkoterminowo (do 4 tyg.) w leczeniu objawów lęku towarzyszących zaburzeniom somatycznym czy zaburzeń snu. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dzieki za odpowiedz.

Wlasnie 1/9... czyli polowka starcza mi na 3 razy, wiem ze to malo ale chyba jest cos nie tak skoro nie biorac czuje sie dziwnie.. budze sie wiele razy w nocy i mam koszmary jakies, czasem sie poce.

Jak pisze psycholog z Abc zdrowie biore systematycznie to cos musi byc, albo po prostu to efekt placebo, juz sama nie wiem. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×