Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chcę,być aktorką, ale nie wierze w siebie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem a nie mam kogo się poradzić.

 

Otóż, marzę o tym by zostać aktorką już od baaardzo dawna. Mieszkam w Anglii i chodzę tu do szkoły. Przyjechałam tu, bo chciałam spełnić swoje marzenia. W rok przed wyjazdem chodziłam na 2 kółka teatralne, bo chciałam już zacząć coś robić w tym kierunku, ale głównym problemem jest to,że stracilam wiarę w siebie. Myślę,że to może być przez to,że na teatrach nie potrafiłam sie dogadywać z ludźmi. Na jednym z nich ludzie sie już znali x lat i ciężko było sie przebić w ich towarzystwo, a poza tym byli zadufani w sobie. Dlatego czułam się słaba i widziałam w sobie winę. Na 2 kółku teatralnym tez nie byłam zbyt gadatliwa, zaś w szkole (liceum) w mojej klasie błyszczałam wręcz i wszystko kręciło się wokół mnie: byłam zabawna, rozgadana i przebojowa i czułam się świetnie. Po przyjeździe do Anglii znowu zwątpiłam w siebie, bo nie mam tak dużo znajomych ile miałam w Polsce i znów winię siebie, nie biorąc pod uwagę faktu,że ludzie znają się dobrych parę lat i nie jest tak łatwo z nimi rozmawiać szczególnie ze względu na akcent. Jednym z moich przedmiotów w szkole jest "performing arts" czyli aktorstwo. Czasem jest mi ciężko rozmawiać z dziewczynami, bo one między soba szybko rozmawiaja i żartują i znowu czuję się słaba i uważam,że jestem poprostu nudna i to moja wina,że nie potrafię się przebić do ich towarzystwa. Chciałabym się także zapisac do teatru w moim mieście, ale ze względu na moje poprzednie doświadczenia z ludźmi z teatru w Pl boję się,że znowu będę cicha i spokojna i nie będę potrafiła sie przebic w towarzystwo tych ludzi. Ważną rzeczą jest rózwnież fakt, że według wielu ludzi aktor powinien potrafic się odnaleźć w każdej sytuacji i boję sie,że ja nie będę w stanie byc taką osobą i,że jestem nie odpowiednia do tego zawodu.

 

Przepraszam,że taki misz-masz,ale sama nie wiem co jest moim głównym problemem i mam nadzieję,że ktoś mi pomoże chociaż troszkę.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×