Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZABURZENIA SOMATYZACYJNE


PATI35

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM KTOS MOZE Z WAS CHORUJE NA ZABURZENIA SOMATYZACYJNE JAKIE LEKI BIERZECIE JA PRZEZ 5 LAT BRAŁAM CITAL BYŁO SUPER TERAZ MAMDOŁA OD KILKU MIESIECI ZMNIEJSZENIE DAWKI I NIC TERAZ PRZEPISAŁA MI FLUOKSETYNE EGIS 17 DNI BIORE I GORZEJ DZIWNE ZAWROTY TAKIE KOŁYSANIE CIAŁA MOZE KTOS MA PODOBNIE ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terapia??? chyba ja sprubuje nic przecierz niezaszkodzi w srode mam wizyte u psychiatry porozmawiam z pania doktor na temat terapi i czy ja po tak długim czasie brania lekuw masz szanse na normalne zycie bez lekuw mam juz dosc prubowania lekarstw zadziałaja czy nie zadziałaja i na jak długo ciagle te pytania trzeba isc na przud sprubowac czegos innego co nie ogłupia......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terapia??? chyba ja sprubuje nic przecierz niezaszkodzi w srode mam wizyte u psychiatry porozmawiam z pania doktor na temat terapi i czy ja po tak długim czasie brania lekuw masz szanse na normalne zycie bez lekuw mam juz dosc prubowania lekarstw zadziałaja czy nie zadziałaja i na jak długo ciagle te pytania trzeba isc na przud sprubowac czegos innego co nie ogłupia......

Is this a joke?

Nie będę się domyślać co tu jest napisane, albo popraw albo przepisz po polsku.

Zawsze są jeszcze "wtyczki" poprawiające błędy i słowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×