Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mam myśleć o tym


lukaszek2424

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Opiszę krótko.

Z moją żoną nie układało nam się najlepiej (nie zawsze tak było kiedyś było inaczej)ja zawsze starałem się jej pomagać w domowych obowiązkach.

Ona od pewnego czasu wchodziła na portale społecznościowe i zaczeła umawiać się z innymi facetami.Z tego co wywnioskowałem szukała lepszego życia. O mnie mówiła każdemu żle że jej nie pomagam w niczym ja starałem się jak mogłem że do niczego się nie nadaje. Odkryłem jej zdradę tylko nie umiem zrozumieć jednego ona poznała faceta w internecie i po 2-mc z nim w tym część znajomości prowadziła przez internet wyprowadziła sie do niego 300km od miejsca zamieszkania zabierając nasze wspólne dziecko.Z tego co się dowiedziałem takich prób było już wiele zwolniła się z pracy zostawiła wszystko i pojechała jak ja mam zrozumieć jej postepowanie czy to jest jakies zaburzenie dodam że w domu jej rodzinnym ojciec alkoholik matka chodziła do psychologa bo nie radziła sobie z problemami. Prosze o wytłumaczenie mi dlaczego ona tak sie zachowuje jak można znać kogos 2-mc i zostawić wszystko zabrać dziecko i wyprowadzić sie do niego twierdząc że chce ułożyć sobie nowe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ci następujące wyjaśnienie.

Zniknięcie żony może spowodować u ciebie depresyjny nastrój. Dobrze byłoby żebyś częściej odwiedzał znajomych.

 

Natomiast niepokojące jest że osoba ta niekoniecznie poczytalna wychowuje twoje dziecko. Możnaby wytoczyć jej sprawę o porwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym a co do depresji to raczej ona ja ma ja nie moge zrozumiec jej postepowania zbieram teraz wszelkie informacje zeby przygotowac sie dobrze do sprawy rozwodowej ona juz kiedys probowala ulozyc sobie zycie z kims innym ale jak zwykle nie wyszlo jej teraz tez tak bedzie tylko ze ja juz mam dosc tego teraz chce walczyc o dobro dziecka dziecko ma 6lat a juz 2 razy mialo nowego tate !! boje sie ze to odbije sie na jego psychice w przyszlosci ja mam podejzenia ze ona ma problem na podlozu psychicznym ale ja nie jestem psychologiem zeby to ocenic wiem ze w domu rodzinnym nie miala za wesolo ojciec pij bil matke itp ona leczyla sie u psychologa

 

-- 23 paź 2011, 11:33 --

 

próbowałem ale nic to nie dało ona wybuchała od razu ze złościa nie robi tego z milosci ona mysli ze z czasem sie zakocha w nim malego zapisala do przedszkola juz tam sama pracuje na lewo bo jest na zasilki z PUP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×