Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewczyna wlasnie powiedziala mi, ze od miesiaca bierze flu


ppaaffeell

Rekomendowane odpowiedzi

ksetyne.

 

Od paru tygodni obserwowalem zdecydowana zmiane nastroju. Upiera sie, ze wszystko jest tak samo i zapewne to ja sie zmienilem, wiec juz sam jestesm zagubiony. Jesli zmienilem swoje zachowanie, to na lepsze. Ostatni tydzien to wieczne klotnie i jestem troszeczke przerazony, bo to wszystko wydaje sie isc na poludnie. Od kilku miesiecy powtarzalem jej, ze zapewne ma depresje i lepiej bedzie dla niej, jesli cos z tym wreszcie zrobi. Stracilem juz nadzieje, ale dzis oznajmila mi, ze poszla do lekarza ponad miesiac temu. Pomine juz fakt, ze czuje sie niedostatecznie wazny, by dowiedziec sie tego bez ciagniecia za jezyk, bo moze kobiety tak maja. Ups, wlasnie o tym wspomnialem.

 

Ostatni tydzien to byla istna tragedia, nie ma zadnego dobrego wyjscia z zadnej sytuacji i naprawde pociagnelo mnie to strasznie w dol, dlatego ciezko mi nawet robic za wsparcie. Staram sie teraz z tego pozbierac, ale nadal nie mam zielonego pojecia, jak mam sie zachowac i czego sie spodziewac. Czy z biegiem czasu bedzie spokojniejsza? Czy pod wplywem tego typu lekow podejmuje sie bardziej impulsywne decyzje? Co powinien robic chlopak w takiej sytuacji? Nie wiem jak sie zachowac i czego sie spodziewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąc brania takich leków to może być wręcz zaostrzenie objawów. Jeśli lek jest skutecznie dobrany to będzie zaraz dużo lepiej. Masz robić za wsparcie i przeczytać ulotkę, bo bliska osoba musi znać możliwe skutki uboczne i uważnie obserwować czy nie zaczynają być niebezpieczne (np czasem nawet mogą się pojawić myśli samobójcze i wtedy taka osoba musi się udać znów do psychiatry, oczywiście u wielu osób tego w ogóle nie ma). Musisz pytać jak się czuje ale z troską. Na razie ją traktuj jakby miała syndrom napięcia przedmiesiączkowego przez miesiąc:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×