Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy depresja moze trwać 3,5 roku ?


Stonka

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pierwszy rok byly jeszcze jakies przeblyski pozytywowo i w ogole chocby plaskich uczuc, przez ost 2,5 roku nie ma nic procz uczucia pustki i paru negatywnych uczuc, napiecia w calym ciele i pragnienia smierci...i wszystko cudowni mija w ciagu kilku minut za sprawą stilnoxu...ktos to rozumie?

Czy w ogole depresja (bylam leczona wszelkimi mozliwymi srodkami odpowiednio dlugo) moze trrwac tak dlugo?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej źle leczona depresja,ja lecze się półtora roku i bywa kiepsko wciąż i dostałem już pół roku temu sugestie że może warto by położyć się na chwilę do szpitala psychiatrycznego,bo coś długo to wszystko trwa.Może pora na zmianę lekarza,albo szpital psychiatryczny.

Pewnie będzie trzeba też zaprowadzi jakieś zmiany w swoim życiu,bo na pewno ten ból pojawia się nie bez przyczyny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja choruję bardzo długo. Przypuszczam, że dobije do 3 lat. Mi wraca co jakiś czas. Miewam epizody depresyjne. Czasem trwaja one pol roku, czasem dluzej. Ja myślę, że jak już raz czlowieka dopadnie depresja, nie da się póżniej z tego wyjść na amen. Zawsze wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie trwa parę lat bo w życiu byłem jakiś dziwny , 3 albo 4 lata na pewno trwa ,nie wiem co jest winą, pewność siebie,samoocena,brak przyjaciół ,brak rozmowy z młodzieżą,nie mam kontaktów z młodzieżą od 2 lat bo od 2 lat nie mam szkoły bo skończyłem ,ale jeszcze wcześniej w szkole czułem niezadowolenie ze swojego życia bo prawie nic mi w nim nie wyszło, przyjaciół przez całe życie to miałem 1 albo 2 ,oceny cienkie ,ledwo wyszedłem z gimnazjum,albo to jest wina pewności siebie albo potrzebna mi jakaś zmiana środowiska gdzie będę mógł z kimś spędzać dużo czasu,młodość szczególnie w wieku od 14 do 19 lat była dla mnie światem gdzie zamykałem się we własnych problemach i kompleksach jeszcze jak miałem 14 lat to była u mnie taka rozpacz bo nie miałem kolegów w klasie nikogo nie znałem ,czułem że po prostu nie miałem z nimi powiązania oni mieszkali w mieście a ja na wsi,byłem jakiś inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×