Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja -minoł rok jak pojawiła sie na nowo


angie69

Rekomendowane odpowiedzi

Silna depresje miałam pare razy.Pierwszy raz 18 lat temu wyszłam z niej sama ale wtedy miałam 24 lata i silną wole walki.Zaczełam czytac wtedy ksiązki psychologiczne.1 ksiazka która zaczełam czytac i która mi pomogła to:Jak przestać się martwić i zacząć żyć /Dale Carnegie.

Następna pojawiła sie po 15 latach ale tym razem nie pogadziłam sobie bez pomocy psychologa.

Dowiedziałam sie o chorobie syna i nie mogłam sie z tym pogodzic-rak byłam bezradna niewiadomo kiedy wybuchałam płaczem chodziłam cała nerwowa nie mogłam spac jeszcze w pracy miałam sytuacje nie do zniesienia.Nie umiałam sie dosłownie wysłowic.Brałam tabletki ale juz nie pamiętam ich nazwy pomagały mi odstawiłam je sama.Do tego depresja syna i kłutnie z męzem....no juz wysiadłam.Pomagałam innym a sama nie umiałam sobie pomóc.Kolezanki mówiły ze ja mam swoje problemy a jeszcze pomagam.No ale ja taka jestem.Bardzo pomagałay mi rozmowy wiec nawiazałam kontakty z osobami z fundacji.Mój mąz powiedział mi ze ja mam chyba depresje moze wyda sie to smieszne ale mój 20 letni syn/ten który walczył z choroba nowotworową/wyprowadził sie z domu.Ciesze sie ze mam tak samodzielne dziecko bo tyle przeszedł.Ale ja chyba nie pogodziłam sie z tym jeszcze 2 lata temu mogłam go stracis a teraz ......czytałam w necie ze to nazywa sie syndrom pustego gniazda hm jejku ja nawet o czyms takim nie wiedziałam.Od czasu kiedy sie wyprowadził jak usne a obudze sie /maz zasypia przy telewizorze mi nie przeszkadzało to kiedys/zaraz jestem podrazniona złoszcze sie zeby wyłaczył.Denerwuje sie i ide spac do pokoju drugiego.Wszystko mnie jakos denerwuje.No i jak dac sobie z tym rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×