OŚWIADCZENIE

Hasiok.

OŚWIADCZENIE

przez Druid 14 wrz 2014, 16:13
Nicholas1981, życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Druid

OŚWIADCZENIE

przez mangiferaindica 14 wrz 2014, 16:19
Ja tez mimo wszystko życzę Ci Mikołaju (bądź jakkolwiek masz na imię), wszystkiego dobrego.

OŚWIADCZENIE

przez Psychoanalepsja_SS 14 wrz 2014, 17:17
Myślałem, że mnie tu nie znajdą, pod osłoną cudzej twarzy – ale oni są wśród was. Może wszyscy jessteście ich sługami. Wojna się już zaczęła, trwa.

Tak, przeciwko Tobie zawiązał się spisek. Jednoosobowy spisek, w którym uczestniczysz Ty.
To psychoza.
Jeżeli masz wątpliwości, czy ojciec podaje Ci leki przeciwbólowe, po prostu poproś o opakowanie, sprawdź w Internecie nazwę leku i wygląd tabletek.
Zrozum, że na tym forum ludzie albo Ci współczują i sympatyzują z Twoją niedolą, albo mają Cię po prostu w czterech literach. Przy czym po odkryciu Twojego 'oszustwa', liczba tych ostatnich zapewne się zwiększyła. Zdecydowanie nie ma tu nikogo, którego Twoja egzystencja interesowałaby i wzbudzała gniew na tyle, by chciałby Ci zaszkodzić. Dla świata znaczysz tyle co nic. Kolejna jednostka, kolejny numer PESEL.

Oczywiście moje tłumaczenie rozbije się o twardy mur, ale co mi tam. Co napisałem, tego już nie odnapiszę.

Chyba że znów z nami w /cenzura/ lecisz i właśnie suszysz uzębienie z powodu naszej naiwności. To się ciesz, śmiej, tańcz z radości. W przeciwnym razie zacznij się leczyć, albo znowu będziesz gadał z ufokami.

Pozdrawiam, Kamil

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

OŚWIADCZENIE

przez cyklopka 15 wrz 2014, 12:13
Nicholas1981 napisał(a):Był to może mało błyskotliwy test. Pytanie brzmiało: czy gdybym był lepszy, ładniejszy, mądrzejszy ludzie by mnie lubili. Odpowiedź brzmi NIE, TAK, BYĆ MOŻE[/size]

Powiedzmy, że miałam jakąś tam potrzebę udzielić wsparcia jak to na forum, ale nie traktowałam na 100% poważnie tej pseudoartystycznej mroczno-romantycznej egzaltacji (tzn. zwykle nie dogaduję się z dorosłymi mężczyznami słuchającymi zespołów typu Nightwish, Within Temptation czy Evanescence, ale to jest pokłosie mojej działalności subkulturowej w internecie). Depresja to depresja, nie wiem po co jeszcze ludziom pretensjonalność jako dodatek konieczny...

Nicholas1981 napisał(a):Chcieliście mnie zabić, niewiele brakło, ale się wam nie udało.

To ja korzystając z okazji złożę oświadczenie, że jestem reptilianką. Wnioskuję po tym, że jestem zmiennocieplna, schodzi mi skóra i generalnie za wszystkim stoję.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

OŚWIADCZENIE

przez Loopy'7 15 wrz 2014, 15:59
Może dajmy spokój Nicholasowi, bo nie wiemy naprawdę, jak to z nim jest ... W tej sprawie jest więcej pytajników niż odpowiedzi. Może on sam się pogubił :? A może po prostu chciał się przez moment poczuć kimś, kim nie jest :roll: Ja bym go zbyt pochopnie nie oceniał. Tak, tak, przewertowałem jego wątek o starszej kobitce i CHAD. Skoro nie chce się leczyć, to nikt go nie zmusi. Swoją drogą ciekawe, czy psychotropami można wyciągnąć kogoś z takich zaburzeń na stałe. Sam się nieraz zastanawiam :bezradny:

OŚWIADCZENIE

przez Pieprz 15 wrz 2014, 16:32
To ja korzystając z okazji złożę oświadczenie, że jestem reptilianką.

Ciekawe co na to profesor Jan Pająk.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

OŚWIADCZENIE

przez tosia_j 15 wrz 2014, 16:39
dajcie mu /cenzura/ wszyscy swiety spokoj!
outsider

OŚWIADCZENIE

przez Po prostu maciek 15 wrz 2014, 16:57
najs :twisted:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

OŚWIADCZENIE

przez agusiaww 15 wrz 2014, 17:38
Caly czas pisalam ze fota jak J. Depp, a leczyc sie powinienes, takze nic nowego tym swoim oswiadczeniem nie wniosles, chyba tylko jeszcze bardziej utwierdziles w przekonaniu ze farmakologia i psychoterapia niezbedna.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

OŚWIADCZENIE

przez Nicholas1981 15 wrz 2014, 18:30
Przesłanie Przesłanie Pana Cogito: ocalałeś nie po to aby żyć
masz mało czasu trzeba dać świadectwo

-- 15 wrz 2014, 18:37 --

tak to przegrałem turniej z twarzą
Źródło: Pan Cogito obserwuje w lustrze swoją twarz
Nicholas1981

OŚWIADCZENIE

przez lucy1979 15 wrz 2014, 20:46
Nicholas1981 napisał(a):Przesłanie Przesłanie Pana Cogito: ocalałeś nie po to aby żyć
masz mało czasu trzeba dać świadectwo

-- 15 wrz 2014, 18:37 --

tak to przegrałem turniej z twarzą
Źródło: Pan Cogito obserwuje w lustrze swoją twarz

Nicholas, już Ci kiedyś zwracałam uwagę, jeśli przytaczasz czyjs wiersz to ze względu na szacunek wobec autora, należy wymienić jego imie i nazwisko.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

OŚWIADCZENIE

przez Nicholas1981 15 wrz 2014, 20:50
Lucy, nie wiesz kto napisał "Pana Cogito"? Nie wierzę...
Nicholas1981

OŚWIADCZENIE

przez Arasha 15 wrz 2014, 21:18
Nicholas, nie każdy interesuje się literaturą :bezradny: , a maturę z Polaka to Lucy pisała już chyba jakiś czas temu ;)
Ja też dopiero po chwili zastanowienia się przypomniałam sobie Herberta ...
Przeczytałeś mojego maila ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

OŚWIADCZENIE

przez Nicholas1981 15 wrz 2014, 21:42
Nie trzeba się interesować literaturą, ja też się nie interesuję za bardzo. Ale Herbert to klasyka. Wstyd nie znać
Nicholas1981

Sortuj wg