Skocz do zawartości
Nerwica.com

przygnebienie z powodu poczucia wladzy sexualnej kobiet


xzys

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpie na przygnebienie z powodu poczucia wladzy sexualnej kobiet odkad zaczalem dorastac. Zle sie z tym czuje ze kobieta jest kims pożądanym, ze jestem postrzegany jako jakiś facet ktory sie za nimi ogląda, bedacy na tyle zdesperowany ze aby miec sex zapłaciłby, co widzą dziewczyny i ludzie z otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, tylko nie znowu *lamentuje* Ty się, gościu, nigdy nie poddasz, będziesz powracał natrętnie jak mucha i tylko dokładasz pracy modom, jakby wcale tych napływających ciągle tematów do przenoszenia i sprawdzania nie mieli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o co ci chodzi, ze wam kobietom podobaja sie mezczyzni gdy ich poznacie czyli ze im zalezy na was a nie wam na nich, czyli ze np nasze cialo nie ma sensu istnienia, tylko to jak umiemy wtargnac w wasze mysli abyscie zobaczyły tego brzydkiego niewidocznego mezczyzne, nawet fizycznie bo ci ktorych kochacie podobaja sie tez wam nawet ich penisy. Smutne ale prawdziwe ze nas niekochacie - nas poprostu sobie zyjących gdy sie niezapoznamy z wami, tak tez wyglada calosc zycia, gdy sobie wejdziesz jako mezczyzna na czat, jestes skazany na smutek z powodu samotnosci, a gdy masz ochote na sex - bez komentarza, a z drugiej strony ci mowią ze tyle kobiet szuka mezczyzn do sexu... istne pranie mozgu? przez kogo, wszystko przez te suk1

 

moze dopisanie kilku moich wyrazów spowoduje jakies rozjasnienie, nie chodzi mi dokladnie o pełny sex, a nawet sex fizyczny, ale pragnienie przeżywania konfrontacji sexualnych i to z jak najwiekszą liczbą dziewczyn - na poczatek by było targniecie sie na odważenie do jednej, a obsesje to chyba mam jak kazdy chłopak, pomijam tych ktorzy maja takie loty ze wola sie zająć np nauką matematyki. wiem co w tym życiu gra i nikt mnie nie nakłoni do robienia czegos innego po za sexem tym bardziej ze ma byc jakis koniec swiata, dziewczyny od dawna sexuja sie i 'zarabiaja' kase a mnie gorączka przerasta

'W województwie łódzkim więcej uczennic zostaje matkami niż w Wielkopolsce. Uprawiają seks na przerwach, podczas szkolnych dyskotek. Rzadko pamiętają o antykoncepcji, niektóre nie mają o niej zielonego pojęcia'

 

dlaczego kazdy moze miec sex tylko ja urodzilem sie po to by meczyc?

 

moje ostatnie tragiczne zajście. Ta dziewczyna do ktorej to pisałem kiedys mi pokazala piersi (zobaczyłem w katalogu ze jest on-line):

 

dlaczego kazdy moze miec sex tylko ja urodzilem sie po to by meczyc?

 

dlaczego niemozna miec sexu gdy sie go chce?

 

dlaczego musze tak cierpiec gdy z drugiej strony jest dziewczyna z piersiami ktore moze mi łatwo pokazac?

 

dlaczego jestem skazany na to milczenie kobiet

 

dlaczego moge liczyc na konfrontacje sexualną tylko wtedy gdy nadaży sie jakas sytuacje, a nigdy wtedy gdy chce

 

dlaczego inni sobie dają rade a ja rozpaczam bo gdy chce rowne jest nie moge miec

 

dlaczego gdyby dziewczyna chciala sexu to chciałbym jej pomoc, a gdy ja chce to zadna kobieta we swiecie mi nie pomoze?

 

...wiecie co ona robi... codziennie to o czym ja zawsze marzyłem, poprostu majac ochote zaspokaja sie...

 

czy w przyszłym wcieleniu laski bedą facetami ktorzy chocby niewiem jak pragneli nie beda mieli szans?

 

dlaczego mi nawet ona nie powiedziała 'uspokuj sie'? wyczuwa to ze jestem w stanie krytycznym i dlatego jak kazda milczy?

 

dlaczego kobiety maja za darmo sex a mezczyzni maja placic ??? czy to nie mezczyzni rządzą???

 

i dlaczego ten kto chce sexu czyli ja (moge zamiescic fotke) nie moze go miec??

 

moje zycie to ciagle pokrzywdzenie od najmlodszego wieku na tym podstawowym polu zycia

 

 

dlaczego kobiety maja za darmo sex a mezczyzni maja placic ??? czy to nie mezczyzni rządzą???

 

i dlaczego ten kto chce sexu np ja (moge zamiescic fotke) nie moze go miec?? dlaczego kobiety lecą na brzydkich lub wyglad sie dla nich nieliczy a ja nie moge miec sexu jak inni?

 

i dlaczego kobiety piszą o oczarowywaniu mezczyzn i ze dla nich tyle robia?? moze one za mną latają, chcą zyc dla moiej przyjemnosci, piszą do mnie a ja jakims sposobem tego niewidze??

 

nie moge scierpiec tego ze plec kobieca jest pożądana

a czy weszła kiedys pani na czat pod meskim nikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pooglądaj sobie polski film pt. "Świnki" - tam płeć męska również daje dupy za kasę. :mrgreen:

I coo.........? Zburzyło to Twoje święte przekonania?

 

Ja już nie mogę znieść tych bzdurnych tematów. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×