Skocz do zawartości
Nerwica.com

Angielski- pomocy to pilne na jutro:-( (Sprawdzenie błędów)


anusia

Rekomendowane odpowiedzi

List nieformalny, napisałam go po angielsku chodzi mi tylko o sprawdzenie błędów.

Wróciłeś właśnie z ferii z Anglii po powrocie zorientowałeś się, że zabrałeś przez pomyłkę jakąś rzecz należącą do kolegii z którym wynajmowałeś pokój:

1) Wyjaśniasz na czym polega pomyłka i informujesz jak do niej doszło.

2) Opiszesz pomyłkowo zabraną rzecz( m.in 2 cechy)

3) Prosisz o sprawdzenie czy kolega/koleżanka nie zabrała podobnej rzeczy należącej do Ciebie. (Podaj element, który je różni)

4) Obiecasz odesłanie pomyłkowo zabranej rzeczy. I poprosisz o to samo.

 

Dear Kasia

How are you? Thanks very much for spend time together. Guess what?

I toke by mistake your bag.

When I played a yolleyball, I put my bag between other thing and toke your bag. This bag is very big, has got red pocket, and blue strip.

Anyway. Please very much verify your bag. Maybe has got similar bag belong me. My bag is very small, has got pink pocket. I am promise. I send your mistake bag. Please send my bag too.

Hope to see you very soon.

Lots of love

Ania

(Powinno być m.in 120 słów, mi trochę brakuje :roll: ciężko mi idzie z angielskim, proszę o pomoc :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Kasia,

How are you? Thanks very much for spending time together. Guess what?

I took your bag by mistake.

When I played volleyball, I put my bag with other things and took your bag instead. This bag is very big, has got a red pocket, and a blue strap.

Anyway, please check your bag. Maybe you have got a simmilar bag that belongs to me. My bag is very small, has got a pink pocket. I promise I will send your bag which I took by mistake. Please send me my bag too!

Hope to see you very soon.

Lots of love

Ania

 

Poprawiłam tylko najpoważniejsze błędy, bez zmieniania sensu wypowiedzi ani ulepszania stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×