Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zregenerować organizm w wakacje?


creamy.gda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam problem z nerwicą od 2 lat. Byly gorsze i lepsze momenty ale jakoś sobie radze. Wlasnie skonczylam sesje i jestem mega wyczerpana (głównie stresem nie nauką), wsteje rano i nieogarniam życia, bolą mnie mięśnie i chce mi sie spac. Dodoatkowo nie mam w ogole apetytu (podczas sesji schudlam ;/).

Chcialabym dobrze wykorzystac wakacje na regeneracje organizmu, ale nie wiem jak sie za to zabrac. Na razie biore dodatkowo jakieś witaminy i tran, staram sie w miare racjonalnie odżywiac.

I teraz moje pytanie: czy powinnam dużo spac jak ciągle jestem zmęczona? czy lepiej uprawiac jakiś sport?

Co robicie zeby dodac sobie sił i nie czuć sie mega wyniszczonym?

Jak mam za duzo wolnego czasu to automatycznie uruchamia sie moja hipochondria i wkręcam sobie choroby... Wiec chcialabym sie czym zająć. Co proponujecie?

 

(co do leków to brałam hydro ale sie skonczylo, mam teraz afobam ale to dla mnie za mocne wiec nie biore).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zafunduj sobie jakiegoś fryzjera, kosmetyczkę na dobry start a potem ułóż jakiś plan, np. 3 spacery dziennie lub jogging jak lubisz biegać. Fajnie jest też wybrać się na fitness, zajęcia w grupie są na prawdę spoko :) Albo jakiś kurs tańca ? Tak sobie wymyślam, po prostu codziennie poświęcaj sobie czas w taki sposób, żebys była zadowolona z tego co robisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×