Skocz do zawartości
Nerwica.com

obsesja na tle rasowym i nietylko


radtob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym opisać swoją przypadłość , cierpię na nerwice a I o za tym idzie miewam pojebane shizy najłatwiej bd jak podam przykład z życia codziennego

 

No to powiedzmy że siedzę przy stole i naprzeciw siedzi jakąś laska i nagle slysze w myślach jak

 

Ją pytam Z kad jesteś , a po chwili słyszę jej odp że z afganistanu w myślach oczywiście

 

mam to od 2 lat po takim czasie powstały u mnie różne stereotypy na temat innych ras.

Kolejny przykład

Jest taki zbyszek i jest sebastian , z tego co się dowiedziałem przez rozmowę telepatyczna to

 

To zbyszek jest polskim nacjonalista a sebastian uznaje się za niemca , i kiedy oni się stykają

To zbyszek się boi że bd miał przez niego paranoje i dlatego okazuje mu szacunek a nawet

Trochę się go boi, powiem więcej sebastian w jakiś sposób może wydawać polecenia zbyszkowi

Typu masz nie lubić łukasza albo niech ci się zechce pracować i zbyszek się go słucha.

Albo każe mu zmienić charakter w stosunku co do pawła i na chwilę jak by to dziala

Tu powstał u mnie stereotyp że ktoś kto w telepatyczna rozmowie uważa się za polaka bd

Się słuchał i obawiał kogoś kto w telepatycznej rozmowie okaże się niemcem

 

To jeden z moich odchylow jak by to nazwać może każdy człowiek uważa się za jakaś twierdzę

I w rozmowie telepatycznej stara się trzymać swojej strony

Rozmowe telepatyczna nazywam wymiana poglądów na świat to 2 mój odchyl taka wymiana

Poglądów często ma na celu narzucenie 2 osobie swoje reguł a czasami jeśli obie strony

Są pozytywnie nastawione to w normalnej rozmowie dogadają się dobrze. można powiedzieć

Że jak obie są z afganistanu to bd się rozumieć bez słów a jeśli np jedną że stron ma za autorytet

Adolfa hitlera a druga stalina to raczej będzie wojna niekoniecznie będą się obrazu bić ale

Ich mózgi bd walczyć aż któryś ustąpi albo pójdzie na jakiś kompromis

Zaczęło mi to poważnie przeszkadzać bo fascynuje się tym bardzo i niewiem czy ciągnąć to czy

Prostu mieć wyjebane i udawać że tego się nie słyszy i że tego niema. Najgorsze to Że

Kiedy staram się o tym zapomniec to mi ktoś musi coś powiedzieć i mi się przypomina np. Koles

Dla uświadamiania mi jaki on to nie jest powiedział mi w twarz że w iraku już był a jego

Kumpel chyba żeby mnie doprowadzić do szalenstwa co 2 słowo w kierunku kogoś to bylo

Jemenczyk tak nazwał każdego. Wracając do tematu jednym słowem określił bym to

Jako jakąś grę mózgów jedni mogą rozmawiać o grach albo filmach podając się za postacie

Które tam występują przykład: jeden gra orka z władcy pierścieni a drugi mu na to odpowie że jest

Aragornem i zaczynają gadać jak ork i aragorn (ich głosami) , a doze do tego jak mieć na to wyjebane, co zrobić żebynie wsłuchiwać się w te brednie też mam jakieś poglądy na

Świat i moge kogoś urazić , nie z każdym się dobrze dogaduje. To wszystko to odpowiedz na

Jakieś pytanie czemu ludzie z reguły odczuwaja co do siebie niechęć nawet jak dobrze się nie

Znają mi się własne tak zdaje że to na czymś taki polega i żaden psychiatra ani psycholog

Ci tego nie powie. Najlepiej określający tekst jaki słyszałem to to że nie nadajesz z kimś

Na tym samych falach a można się w to trochę zaglebic przynajmniej ją tak uważam.

Dziękuję za przeczytanie proszę tylko o wyrażenie opinii na temat tej dziwnej sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×