Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszechmogacy


the rza

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie wlasnie wnerwia w tym wszystkim. Gdy czlowieka dopadnie jakas beznadziejna mysl to juz ma losy ludzkosci w swoich rekach. Przeciez nie jestem Bogiem zeby miec na wszystko wplyw. To mnie najbardziej irytuje w tym wszystkim. Najsmieszniejsze jest to ze niekiedy losy ludzkosci zeleza od zle nadepnietego stopnia lub zle umytych rak. Totalna bzdura. Kiedys mialem problemy z ubraniem sie. Zmienialem rzeczy nawet kilka razy. Czyzby losy innych zalezaly od koloru gaci ? Jak mnie to nie doluje to mnie smieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest beznadziejnie. Stracilem usmiech na twarzy, ktory towazyszyl mi przez wszystkie lata. Inaczej odbieram otoczenie. Wiem ze 4 miesiace temu wygladalo by inaczej. Ostatnio zaczalem nowa i pierwsza prace w ktorej nie wiem co sie dzieje. Robie co mam robic ale odruchowo. Ludzie do mnie gadaja a ja nic. Nawet jesli mam cos zrobic to pytam sie pare razy bo nie sluchalem za 1 razem. Przejebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prochy zrobia mi mielonke z mozgu. "Czacha ciezka ale jest gitara" Trudno jeszcze sie pomecze, moze mi przejdzie. Koko jumbo i do przodu.

 

[ Dodano: Nie Lis 19, 2006 11:42 pm ]

Wlasnie szukalem materialow o depresji na tym forum i trafilem na post jakiegos debila. I nawkrecalem sobie kolejny szajs. Na to forum nie powinni wpuszczac takich tempakow. A moze to psychoterapeuci podbijaja sobie sami posty zeby straszyc ludzi i miec wiecej klientow XD. Jakis cymbal (jesli nie chcecie sobie wkrecic tego szajsu to nie czytajcie)

 

... jakis cymbal napisal ze depresja to duchy zerujace na naszej energii. Co za chlew. Przez takiego buca glupie czytanie moze zaszkodzic. Czasem lepiej jest byc analfabeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o leki to sie mylisz, zadnej sieczki z glowy nie robia...nie jest tak jakna filmach , ze zamieniasz sie w warzywko. Moge tylko pisac o lekach na depresje i przeciwlekowych, poprostu mijaja objawy i jest sie w stanie normalnie funkcjonowac, poza tym zadnych zmian nie widze, no moze nadmierna ilosc energii czasami :lol: A duchow sobie nie wkrecaj, to bzdura!!! :evil: Nie wiem dlaczego moderatorzy tego nie usuwaja??? :x Trzymaj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prochy zrobia mi mielonke z mozgu. "Czacha ciezka ale jest gitara" Trudno jeszcze sie pomecze, moze mi przejdzie. Koko jumbo i do przodu.

 

Bzdury. Za duzo sie filmow naogladalem. 8) Zadnej "mielonki" z mozgu nie robia. Po prostu zwiekszaja poziom serotoniny co powoduje, ze zmniejsza sie poziom leku i mozna zaczac normalnie zyc. Uwazam, ze warto zaczac sie leczyc, a nie tracic czasu na "pielegnowanie" choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×