Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy i sposób na ich osłabienie


Hentaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum, poza tym że przeczytałem kilkanaście wątków o różnych przypadkach i lekach /preparatach /suplementach, którymi wspomagają się ludzie.

Mam 21 lat nie mam stałej pracy i sensownego zajęcia. W wolnym czasie staram się być aktywny , chodzę do sklepu staram się jeździć rowerem po wioskach, lasach, ćwiczę trochę w domu. Często wychodzę ze znajomymi , praktycznie codziennie, i nie mam z tym żadnego problemu. Problem zaczyna się dopiero wtedy, kiedy jestem zobowiązany do wykonania jakiegoś obowiązku. Mam tu na myśli stałą pracę i nawet dorywczą, którą wykonuje jeżeli nadarzy się okazja.

Jutro idę do pracy , która polega na pilnowaniu i wpuszczaniu dzieci na dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i tym podobne. Mam świadomość, że nie jest to zbyt wymagająca praca lecz sama świadomość , że muszę robić coś przez 8 godzin i jestem ograniczony co do swobody przyprawia mnie o mdłości, atak lęku, strach , stres. Dostaje nudności, zawrotów głowy , czuję się ospały a gdy przychodzi pora by się położyć spać męczę się całą noc czując strach i niepokój. Jestem na starcie a już można by powiedzieć na falstarcie swojego życia. Potrzebuję wziąć się w garść... staram się walczyć sam z sobą i swoją psychiką. Wspomnę jeszcze , że od dziecinstwa miałem fobię szkolną, kiedy szedłem do szkoły zawsze było mi niedobrze i bałem się ze będę wymiotował. Od liceum zacząłem pić alkohol, w prawdzie pomaga mi ale tylko okresowo i nie chce się uzależnić chociaż mogę już być w jakimś stopniu. Nie byłem jeszcze u żadnego lekarza psychologa czy psychiatry. Szukałem w internecie leków bez recepty, czegoś co chociaż mnie wesprze lub zniweluje uczucie napięcia strachu lęku i te nudności przy stresie. Rodzice mnie nie rozumieją i powtarzają abym wziął się w garść bo mój problem to nie problem.

Mają rację , ale gdyby to było takie proste to przecież już dawno bym sobie z tym poradził. I tu prośba do doświadczonych ludzi, czy mogę czymś się wspomóc, czymś bez recepty ? Testowałem krople uspakajające, łykam od 2 miesięcy cytrinian/mleczan kilka lepszych form magnezu, łykałem witamine D3. Jest malutka poprawa ale na samym tle energicznym, wczesniej byłem ospały i bez energii, teraz mam troche więcej energii, ulatuje tylko w wyżej wymienionych przypadkach fobii. Jutro ide do pracy i czuję wszystko o czym pisałem, dobija mnie już moje życie, bo żyć to tak się nie da, w ciągłym stresie ,że nie znajde sobie pracy a jak znajde to bedę cierpiał i skazywał się nie ośmieszenie bo co chwila mi niedobrze. Reasumując , co w moim przypadku waszym zdaniem byłoby najlepsze? Bez recepty ( psychologa i psychiatre rozważę w najbliższym czasie bo wiem że to najlepsze wyjście) czytałem o fnibucie o GABA i benzach i o wielu innych rzeczach, które są na recepte i w prawdzie wolałbym coś słabszego bo boje się uzależnienia psychicznego i fizjologicznego. Mam nadzieję , że macie jakieś pomysły i sugestie. Preparaty ziołowe nie działają więc z góry dziękuję za propozycje, chyba, że to jakiś sprawdzony i na prawdę działający preparat.

Pozdrawiam wszystkich cierpiących i niezrozumiałych i łącze się w bólu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×