Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście ostatnią deską ratunku...


fancia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zaledwie 20 lat i odechciewa mi się żyć ...

Błagam o pomoc. Po prostu od serca.

 

Zaczęło się jakieś 4 tygodnie temu ... Dość niewinnie. Byłam chora, brałam leki. Wypadła impreza, bałam się więc odstawiłam leki na przeziębienie, ale naczytałam się i nakręciłam w internecie o negatywnym wpływie mieszania z alkoholem. Minęło 2 dni, po wypiciu łyka piwa zaczął się mój pierwszy atak. Duszności, ucisk w klatce piersiowej, panika, łzy, strach przed śmiercią ... Nie spałam całą noc, bałam się, bałam się, że się uduszę, że nikt nie będzie w stanie mi pomóc ... Pobiegłam do lekarza. Zbadał mi serce, płuca... wszystko okazało się dobrze, dostałam leki na uspokojenie, konkretnie atarax, nie pomógł... ciągle odczuwam ucisk, boję się wychodzić, boję się kolejnego ataku, najgorsze są momenty bycia na uczelni... ostatnio z niej uciekłam bo opanował mnie strach... Chciałam zapisać się do psychologa, ale najbliższe terminy to koniec lipca, a ja wiem, że sobie nie poradzę do tego czasu. Nie pozwala mi to normalnie funkcjonować... Zauważyłam, że gdy się zajmę czymś jest lepiej, zapominam... Teraz znów wróciło, wczoraj płakałam, że muszę wrócić na uczelnie, że znów coś złego się wydarzy ... Proszę pomóżcie mi. Nie wiem jak z tym walczyć, nie wiem jak nie myśleć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam z chłopakiem i przyjaciółką. Moje rodzinne miasto jest daleko stąd. Ogólnie zawsze byłam osobą, która nadmiernie brała wszystko do siebie. W dzieciństwie przeżywałam ogromną traumę. Ostatnio tak wszystko się nasiliło, że brak mi już sił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×