Skocz do zawartości
Nerwica.com

opuchlizna,bole kosci;/


Gość isabella_28

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu znow wrocila nerwica;/ Wczoraj wieczorem lezalam w lozku,a tu nagle dopadl mnie lek i zaczela w ekspresowym tempie puchnac mi warga gorna po prawej stronie.Wpadlam w panie wraz z nia zaczela mnie rwac prawa reka ,myslalam ze wykorkuje.Moj chlopak mnie uspokajal,wzielam odrazu leki na uspokojnie.Cala dygotalam i mialam wrazenie,ze skoro warga mi spuchla to zaraz spuchnie mi gardlo i sie udusze.Jestem alergikiem,ale nie mialam doczynienia wczoraj przed atakiem z niczym takim,zero jedzenia itd.Opuchlizna zeszla po godz.Rano wstalam zmeczona jakby chora.Te nerwy byly spowodowane calodziennym obmacywaniem sobie wezlow chlonnych(hipochondria na tym punkcie)podzuchwowych bo mam wrazenie z emnie bola.Sa juz duze od kilku lat od mojego zeba madrosci.Mam bole twarzy po lewej stronie,zuchwy oka i ucha.Moze to kolejny zab madrosci,niewiem.Schizuje sie juz wszytskim.Boli mnie doslownie juz wszytsko.Czy macie bole neuralgiczne??Lub opuchlizne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam opuchlizny od nerwicy - natomiast bóle w różnych częściach ciała tak, np. w rękach. Bolał mnie też brzuch tam gdzie miałam wyimaginowanego raka skóry.

 

Dlaczego nie zrobisz porządku z 8-kami, może trzeba je po prostu wyrwać? Jeśli faktycznie masz powiększone węzły to znaczy że może być jakiś stan zapalny. Ogólnie, oprócz chorowania na nerwicę, wiadomo że każdy z nas może mieć jakieś kłopoty ze zdrowiem (jak każdy człowiek) więc trzeba się tym zająć.

PS. też sobie obmacuję czasem węzły chłonne, ale nie są powiększone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zebami porzadzek zrobilam.Jedna 8 mke pare lat temu usunelam.Nie mam innych tzn podejrzewam,ze moze mi na dole edna wychodzi stad te bole ale to tylko spekulacje.Na punkcie wezlow chlonnych mam obsesje juz od kilku lat.Niestety;/Lekarze mowili,aby sie nie martwic bo wezly moga juz duze pozostac po tamtym zebie i innych infekcjach.Najgorszze sa bole nieznanego pochodzenia.Teraz bede robic badania krwi takze mam nadzieje ,ze bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, najlepiej jak pójdziesz do dentysty, czy te 8-ki cię bolą? jeżeli masz je w środku (nie wyżęły się) to oni czasem je wolą stamtąd usunąć - zależy czy powodują właśnie jakieś problemy czy nie. Trzeba pewnie zrobić prześwietlenie - rentgen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×