Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy przez nerwice mozna nabawic sie choroby psychicznej


altman

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie słyszałam o tym, aby nerwica spowodowała jakąś chorobę psychiczną. Kto wie, może być ona pewną zapowiedzią czegoś co nadejdzie ale ja nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Jeśli cię to pocieszy ja nie raz miałam wrażenie, że nerwica doprowadzi mnie do jakiejś schizofrenii albo do obłędu. Nawet raz jak spałam, właściwie to już nie spałam byłam w świadomym pół śnie usłyszałam męski głos niczym jakiegoś ducha, który do mnie mówił: ZOBACZYSZ ZWARIUJESZ !!!!!! i potem to coś zaczęło się śmiać. Ale ja wtedy przestawałam brać narkotyki i działo się wiele różnych rzeczy tego typu, zwłaszcza w nocy. Kiedyś bardzo się bałam, że zamkną mnie w wariatkowie ale to było częścią mojego lęku. Może u ciebie też tak jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nie wiem jak to jest... Mam nerwice lękowa i natrectw i nie wiem co sie ze mna dzieje... czasami wydaje mi sie ze moje lęki sa realne :/ trace swiadomosci powoli chyba :( i boje sie strasznie o psychoze :( POMOCY!!

 

He he ! Na tym polega nerwica, że masz się bać tego :) Nie śmieję sie z ciebie tylko przewrotności tej choroby. Wszyscy się boją wszystkiego ale nie samej nerwicy. Sprytna choroba, która z nas robi sobie jaja. Nerwica, przewrotna, podstępna, złośliwa.....jak taki pasożyt. Uderza tam gdzie powinna w najsłabsze punkty i wszyscy się boimy, że zwariujemy, a on siedzi i się z nas śmieje. Potem już nie wiadomo co jest nerwicą, a co jest rzeczywistością. Ale jesteśmy porąbani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nerwica to pewien gatunek choroby psychicznej. Przynajmniej ja tak rozumuję.

Nerwica to tylko (aż?) lęki, czasem bóle somatyczne i natręctwa. Niektórzy nerwicowcy boją się paranoi, schizofrenii, manii, urojeń -- utraty kontaktu z rzeczywistością.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×