Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja jestem zbędnym organizmem! Tylko śpię i jem, świat nie potrzebuje takich istot. A i ja nie mam żadnej radości z życia. Więc po co mam żyć? Żeby nie robić przykrości rodzicom? To trochę słaby argument.

Przynajmniej żyjesz za swoje, a ilu na świecie jest złodziei, oszustów, sadystów, ludzi którzy wyrządzają krzywdę innym Ty przynajmniej jesteś neutralna.

Ja też chyba żyje( wegetuje) głównie dlatego żeby nie robi przykrości mamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba motyl się nie spisał...

Domino467, Wierzę że naprawdę czujesz się fatalnie. Z tym "szantażykiem" chodziło o to twój post można odczytać jako wyrzut, że nikt z tego forum mnie nie pociesza i dlatego się zabiję. Tylko że trudno kogoś pocieszyć kiedy samemu nie daje się rady ze swoimi problemami, a jednak ten temat to prawie 335 stron pisania o swoich problemach i pocieszania innych. Przykro mi jeśli cię zawiedliśmy i nie dostałeś odpowiedzi jakiej chciałeś. To tylko forum internetowe. Nie traktuj go jako ostatnią deskę ratunku, bo osoby zranione mają tendencję do ranienia innych. Mogą cie zawieść kiedy będziesz naprawę potrzebował pomocy. Przez ten temat przewija się naprawdę wielu ludzi. Nie każdy "dostanie" tyle uwagi ile by chciał. Forum nie zastąpi terapii, za to próbuje zastępować przyjaciół których (często) nie mamy, albo nie znają się na rzeczy.

Kiya, Nie jesteś neutralna, z twojej pracy korzysta wiele osób oprócz ciebie. Twoje podatki są przejadane przez wielu urzędników, a część z nich trafia jako np. renta dla chorych z tego forum którzy nie mogą pracować.

Nawet powietrze nie jest neutralne. Przecież nim oddychamy, ale nie da się z nim pogadać! Za to ciebie jest na tym forum pełno. Gdyby cię zabrakło to może i jakoś byśmy przeżyli, ale jak? Jakby księżyc zniknął z nieba, albo nagle zniknął jeden z kolorów. Niby da się jakoś żyć. Ludzie protestowali przed usunięciem Kevina z ramówki podczas świąt. Myślisz że jesteś mniej warta niż serial telewizyjny? A człowiek to nie tylko przydatność dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vifi, Kevin to film, a nie serial ;) Gdybym zniknęła z tego forum, nikt by nawet nie odczuł różnicy. Jestem tu już chwilę, przecież widzę jak jest... I nie płacę podatków. No, poza tymi wliczonymi w zakupy spożywcze, itp. W każdym razie doceniam próby pocieszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie płacę podatków.

tym bym się akurat nie przejmował gdyż one idą głównie na utrzymanie zbędnej machiny biurokratyczno - urzędniczej nie wspominając już o politykach, klerze i emeryturach dla Ubeków.

 

Gdybym zniknęła z tego forum, nikt by nawet nie odczuł różnicy.
możesz zniknąć z forum nie kończąc swojego życia też jest taka opcja. ;) a poza tym niektórzy lubią jak ktoś inny narzeka na swój los,życie wtedy nie czuja się samotni że swymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×