Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys


amfce

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek1234, nie jestem tutaj po to żeby być taktowną i miłą - nie taka moja rola, nie mam żadnego wykształcenia w kierunku psychologii a co najważniejsze - nie jestem człowiekiem z ulicy :lol::lol::lol::lol: Jestem tutaj po to, żeby był porządek. Przestrzegam regulaminu jak każdy inny użytkownik i tak samo jak cała reszta mam [rawo się wypowiadać jak chcę ......... od kiedy to moderatorzy mają obowiązek być wyjątkowo mili??? Ja po prostu jestem szczera i ostra.......

 

Chętnie pomagam jak tylko potrafię, ale kiedy ktoś nie chce pomocy, oburza się na inne spojrzenie na świat niż jego, na dodatek wciska mi, ze to wina mojej płci że mężczyźni gwałcą, że są zwyrodnialcami - to jest miłe i taktowne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw pewnie twój facet jest napakowany i jeździ BMW

 

Przepraszam, czy jakiś moderator może na to zareagować? Nie życzę sobie żeby mnie ktoś obrażał tylko dlatego że mam bmw w nicku.

 

Dla zainteresowanej/ego- mój facet waży 70kg, jest szczupły jak szczypawka i nie ma mięśni. A bmw to ja mam. Więc nara ode mnie bo sobie nie życzę takich insynuacji na mój temat. Rozumiemy się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@amfce

Ciebie nikt nie przekona, żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie...... albo zacznij się leczyć. Z tobą jest problem, nie z kobietami!

 

Ja wiem, czemu Wy jesteście sami. Bo jesteście jęczydupy ! I tyle.

Nieprawda :why::smile:

lubię te twoje słowotwórstwo - "jęczydupy" :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw przepraszam

 

Okej, wybaczam. :P Ale na przyszłość nie dopatruj się we mnie Bóg wie czego tylko dlatego że mam coś tam w nicku. Gdybym miała w nicku Black to by znaczyło że jestem afro-amerykanką? Nie. Tym bardziej że się nie znamy.

 

Ale żeby nie robić off topu- nie wiem po co tutaj prowadzicie dyskusję na trzy strony i piszecie felietony adresując je do autora tematu... Chyba tylko po to aby zabłysnąć w oczach reszty użytkowników forum :] Przecież on i tak nic nie zrozumie i na pewno dzięki Waszym postom nie zmieni swojego życia/myślenia. Jak ktoś jest smęcidupą to już smęcidupą pozostanie, jeśli sam nie będzie chciał się zmienić.

 

Gringo- mam jeszcze wiele asów w rękawie :tel2::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on i tak nic nie zrozumie i na pewno dzięki Waszym postom nie zmieni swojego życia/myślenia. Jak ktoś jest smęcidupą to już smęcidupą pozostanie, jeśli sam nie będzie chciał się zmienić.

Zdecydowanie to forum zna takie ciężkie przypadki ludzi którzy wszystkich w koło obwiniają o swoje porażki głównie sercowo-matrymonialne (tu zauważyłem przewagę facetów nie wiem czemu :mrgreen: ), zakładają jakieś absurdalne tematy w których szukają akceptacji dla swoich niedorzecznych poglądów. A jako że te poglądy budzą nasz sprzeciw to zabieramy w takich tematach głos. 8)

amfce

Ty masz naprawdę poważne problemy ze sobą i wierz mi że takie usilne trwanie w tym Cię zniszczy. Jeżeli tego nie widzisz to twoja sprawa, bo w końcu to twoje życie. Zakładasz już któryś taki temat w którym usiłujesz uzasadniać jakieś śmieszne teorie. Powiedz jaki masz w tym cel i tak w ogóle to po co Ci kobieta (bo odnoszę wrażenie że jednak byś chciał z kimś być) ?? Tzn. do czego jest Ci potrzebny związek ?? Czego oczekujesz w świetle twoich wypowiedzi ??

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzicie jak nas kobiety robia... to co opiszesz ze cie boli, powiedza ci ze bzdury... zdjecia avatara powiedza ci ze to twoj wyimaginowany swiat... bo przeciesz jest odwrotnie lub nie ma tak jak na zdjeciach... napisza ci ze masz problem... no bo masz... a kobiety nie maja bo przeciesz sa plcia piekna pozadana wielbiona ... jesli bedziesz wdawal sie dyskusje napisza ci ze niedocieraja do ciebie argumenty, a jakie to argumenty

 

amfce, zapewniam, że nie wszystkie kobiety takie są

 

Być może miałeś relacje z kobietami mało udane i masz urazę.

 

Coś mi się wydaje, że nadal się nie rozumiemy hihih

 

amfce, dla wièkszosci kobiet nie ma znaczenia jak wyglàda facet

 

Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka.Chyba nie trafiles jeszcze na tà jedynà i stàd ta opinia prawda??

 

Czy kasa jest potrzebna do tego, żebyś nie był chamem, żebyś traktował kobiety z szacunkiem??

 

fajna pogoda jest idź na spacer po parku zobaczysz tam dużo zakochanych par na które aż miło się patrzy

 

To jak widzisz świat, kobiety i wszystko dookoła to tylko twoja wyobraźnia, która ukształtowała się w tobie przez lata

 

To co myślisz na temat kobiet to nieprawda, to tylko twoje emocje, uczucia i myśli

 

spróbuj zmienić punkt widzenia

 

A dlaczego kobiety mają gładką skórę i duże piersi (haha ...tia..chyba 5% kobiet ) -DLA WAS jełopy

 

Sezon bikini uważam za rozpoczęty !

 

Amfce, Ty wyjdz chłopie trochę do ludzi.

 

Atrakcyjny facet to taki który często się uśmiecha, (nie koniecznie musi

 

Zgadzam się w 100% z Linką I tego chcą kobiety

 

 

 

niewiem jak nie mozna zrozumiec cos prostego co napisalem.

 

Normalnie ......widzisz, nie dogadujesz się z kobietami bo wymyślasz jakieś bzdety....to proste.....

 

 

Wnętrze jest tym co tak naprawdę się liczy....

 

 

amfce, wydaje mi siè,ze Ciebie to zadne argumenty nie przekonajà..ach szkoda czasu :D;)

 

Kurfa....i to nasz wina, że faceci gwałcą????? Że masz nerwicę????

 

amfce, problem polega na tym, że Twoje postrzeganie świata i siebie samego jest głęboko zaburzone.

 

są to tezy fałszywe, nijak mające się do rzeczywistości.

 

"Piękna płeć" jest przeważnie zakompleksiona, niedowartościowana i łaknąca chociaż odrobiny zainteresowania z waszej, męskiej strony

 

Ja wiem, czemu Wy jesteście sami. Bo jesteście jęczydupy ! I tyle.

 

brak kasy pięknie kształtuje w nas kreatywność, pomysłowość i zaradność - bo jak się kasy nima to trzeba wyczyniać różne różniste rzeczy żeby sobie poradzić.

 

Przez tysiąclecia rządziliście w patriarchacie, a my "rozkładałyśmy nogi" i rodziłyśmy dzieci.

 

@amfce

Ciebie nikt nie przekona, żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie...... albo zacznij się leczyć. Z tobą jest problem, nie z kobietami!

 

amfce

Ty masz naprawdę poważne problemy ze sobą i wierz mi że takie usilne trwanie w tym Cię zniszczy

 

Zakładasz już któryś taki temat w którym usiłujesz uzasadniać jakieś śmieszne teorie

 

Nie podoba mi sie podejście "raz odtrąconych" "małych chłopców

 

[Dodane po edycji:]

 

mieszkania od nas maja, sex i tak zawsze dostana, nawet gdy sa okropnie wredne ze chcialbys skonczyc z kobieta raz na zawsze, a honor... kupily sobie, starczy im to ze sa kobieta a to co im potrzeba maja w lozku, jakies uczucia? po co im? przeciesz sa wielbione pozadane, szanowane tez, niewazne ze to plastik... i tak w drzwiach zawsze przepuscisz, kwiaty kupisz a one lubia ogladac te sceny i seriale, rozowy kolor, chocby pod nim byly przyryte gnijace zielska, chocby przyroda wiedla trawa blaknela beda sie zawsze cieszyc z kwiatow, one zapomnialy juz o uczuciach ale mysla ze my tez, niestety nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi czemu nigdy nie miałem dziewczyny (tak na poważne), mam 26 lat, nie wyglądam najgorzej a nawet względnie,

inteligencją i mądrością przewyższam wielu co nawet mi udowadniali koledzy, koleżanki, 2 przyjaciółki, różni znajomi, psychoterapeuci

a nawet osoby postronne (z terapii czy poznane na chwile), mam trochę zainteresowań, jest o czym ze mną pogadać...

mam sporo znajomych, poznaję od czasu do czasu nowych ludzi...

z drugiej strony nie jestem napakowany, nie mam pieniędzy, mieszkam z rodzicami, nie k.u.r.w.i.ę się i nie zdradzam...

 

więc powiedzcie czemu jestem sam, żadna mnie nie chce, żadna ładna, atrakcyjna dziewczyna, a przeciez

nie zamierzam sie desperowac i na sile robic czegos z kims kto jest duzo nizej mojego poziomu a do tego nie podoba mi sie,

a podobam sie tylko maszkarom albo jakimś upośledzonym, bez obrazy - taka jest prawda.

 

to mnie załamuje, poprostu kobiety nie porafia doceniac, powinienem byc chyba wielkim s.k.u.r.w.y.s.y.n.e.m

bo dopiero wtedy by mnie doceniły ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kogo nienawidza kobiety? drani, a do kogo lgna kobiety ? do drani a o czym kobiety tylko mysla? o wnetrzu czlowieka a co kobiety tylko robia w zyciu? rozmawiaja o odchudzaniu i zajmuja sie swoim wygladem, powiedza ci jeszcze ze robia to dla mezczyzn, albo oddaja sie i tyle nam daja... (jak postaramy sie) i dorzuca nastepny swoj argument

 

mam nieodparte wrażenie że jakiekolwiek argumenty i tak do autora wątku nie przemówią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nigdy zadna nie doceniła, bo poprostu nie byłem tym prawdziwym męskim skur* którym być powinienem bo tylko trace,

ale ja poprostu nie potrafie sie złamać i stać się takim, mam niby swoje wartości ale kogo owe wartości w dzisiejszych czasach interesują... a ludzie sie potem dziwia ze są gwałty, nieporozumienia, miliony rozwodów.

Moze zamiast kwiatow na randke powinienem wywalić kobiecie kopa w ryj a potem ją brutalnie zerżnąć w kiblu, no nie wiem,

ale może tak powinienem ? Słyszałem taką tezę że temperament kobiety po przełknięciu spermy się zmienia, może nieświadomie poznawałem już te "rozjechane" a powinienem poszukać dziewicy :D ? ale czy takie jeszcze istnieją ?

 

Zaczynam ubolewać, że nie urodziłem się gejem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wygląd się nie liczy, pieniądze też nie... Po co piszecie takie bzdury, skoro praktyka pokazuje co innego i dobrze o tym wiecie? Nie przez przypadek piękne dziewczyny chodzą z przystojniakami(w opinii kobiet przystojny facet musi być wysoki i najlepiej mieć ciemne włosy), zazwyczaj z w miarę zamożnymi. Po prostu atrakcyjne osoby mają wybór i zawsze wybierają jak najatrakcyjniejszego osobnika płci przeciwnej. Inaczej to wygląda jeśli dany człowiek sam nie jest atrakcyjny, wówczas często ma małe wymagania bo wie, że na cuda nie ma co liczyć. Nie biorę pod uwagę takich, które ideał faceta mają w kilku osobach, czyli bogaty mąż, przystojny kochanek i jeszcze inteligentny partner do rozmów.

Oczywiście czasem jest tak, że atrakcyjna kobieta jest z nieatrakcyjnym dla ogółu facetem, ale jest on atrakcyjny dla niej, po prostu ma to coś. Wniosek jednak jest jeden- w normalnym związku(czyli z seksem i bez zdrad) mężczyzna musi być dla kobiety pociągający seksualnie i to jest główny warunek, rzecz to działa w dwie strony.

Pieniądze też są ważne dla kobiet, bo chyba logiczne jest, że zależy im na tym, aby dzieci miały jak najlepsze warunki do rozwoju.

 

zaqzax facet nie musi być maczo, ale ma mieć jaja, być pewny siebie, a tacy dranie zazwyczaj to mają podczas gdy romantycy to zwykle takie męskie pipki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujecie to wszystko ??? z tych wszystkich argumentow ktore wypisalem i wszelkich wypowiedzi nie bylo nawet jednego argumentu ktory by wskazywal lub udawadnial ze to co napisalem jest chore lub bzdura. Podsumowujac argumenty kobiet sa takie ze to bzdury, albo ze autor ma problemy (przeciesz wiadomo ze mam, dlatego tu pisze) albo "maly chlopiec zostal odtracony i dlatego tak mysli, przewaznie te 3 argumenty sie powtarzaja. Widzicie to?? albo np ze nie wszystkie sa takie, mezczyzni tez sa zli, ale po za suchym zdaniem zupelnie nie ma zadnego argumentu, CALKOWITE ZERO, jedynie poprostu proby zamieszania zrobienia spamu , wystarcyzla by jedna odpowiedz zamiast tych tylu stron, po co te wszystkie argumenty ze nie wszystkie sa takie, zraniony chlopiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz problem jak wielu porzadnych chlopakow, jak kazdy widzi one mysla o jednym, chca nieskrepowanych podrywacze co je. Kazdy to potwierdzi. Przesadzam ze mysla o jednym, potrzebuja jeszcze wsparcia, zaradnosci meskiej itd itd. One poprostu potrzebuja, TY tez mozesz potrzebowac ALE KOGO TO INTERESUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE KOGO TO INTERESUJE

 

brawo!

 

właśnie to jest to sedno, które czuję od dawna, że kobietę niewiele interesuje...

ja to tak widzę, że jestem jak kolejna zabawka wzięta z półki, bo ona jest konsumentem

na którego czeka w kolejce dziesiątki innych napalonych samców, a ona woli to co proste...

a ja nie jestem taki, ale to ich wybór, dlatego mam uraz do kobiet.

bo kobieta ma przyzwolenie na wszystko, facet ma być niczym na baczność, bo królewna się obrazi...

a przecież ona łachę robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mieszkania od nas maja

 

 

:lol::lol::lol: Wypraszam sobie! Ja mojego mieszkania od faceta nie dostałam! Ba, to on u mnie mieszka :lol:

 

p.s. Nie, kobiety nie zapomniały o uczuciach.

 

Ty naprawdę myślisz, że każda kobieta jest tępa, pusta, różowa, zapatrzona w siebie i myśląca że jak ma cycki to rządzi światem? Ty na poważnie tak?

 

 

Psychiatra czeka. Poważnie. Obawiam się że jesteś idealnym kandydatem na seryjnego zabójcę kobiet. I nie żartuję w tym momencie.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Kobiety kochają drani? :lol: haha Myślicie że byłabym na tyle 'głupia' i na tyle masochistyczna wobec siebie aby być z draniem? Ooo co to to nie chłopaki...

 

 

A tak w ogóle to sorry- ale CZEGO Wy oczekujecie?

Zamiast wyjść do ludzi i zrobić coś ze swoim życiem to siedzicie z dupą przed kompem, wylewacie swoje żale na forum, smęcicie sobie wzajemnie jacy to Wy biedni... A że atrakcyjne Was nie chcą... że patrzą na wygląd, na kasę...

 

HOLA!

Co Ci może dać atrakcyjna kobieta? Fajną pupę, jędrne piersi, piękną twarz... jak Ci się fartnie to da Ci też miłość, zaufanie, przyjażń. A co TY dasz jej w zamian? Swoją smęcącą i żalącą się dupę?

 

Sorry chłopaki, nie jestem maszkarą, ale nawet jakbym była to bym się od Was trzymała na kilometr :o

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×