Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam rozmówcy - płeć bez znaczenia. Może to nieadekwatne wymaganie do miejsca, ale bez zamulaczy... :) Mam problemy - jak każdy ale planuje się ponieść. Mam 21 lat. Ty możesz mieć ile chcesz, jeżeli tylko masz coś ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem juz do kogo sie zwrocic, potrzebuje pomocy, pogadac , pokierowac, nie wiem czy to nerwica, ale wszystkie badania prawie w normie, najgorsze jest to serducho, ktore lomocze i bije do 150 na min, cisnienei roznie od 130 /90 do 180/ 120 .

moje gg 521 73 04 Marcin Kraków 32 lata.

 

Uprzejmie prosze o jaką kolwiek pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Ja tez chetnie pogadam ... , milo byloby poznac jakies dziewczyne (kobiete) do lat 20 , najlepiej wyrozumiala ...

 

Jesli takowe sa , w co niewatpie , czekam ...

 

45041213 - gg

 

Jesli chodzi o mnie to mym problemem jest NN oraz za duze ego ... ( co jest w moim przypadku normalne ...), choc w sumie to tylko to pierwsze mozna podciagnac do problemow wymagajacych leczenia .

 

ALE MOZE KIEDYS STARE CZASY WROCA :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Lubov. Pogubiona w życiu, własnych pragnieniach, lękach, kompleksach, ambicjach, planach, często także kłamstwach. Mam 23 lata i czuję się... Dobrze. Tak, dobrze, choć samotnie często. Jeśli ktoś będzie chciał wypełnić wieczory rozmową... o czymkolwiek, lub zgoła o niczym, zapraszam. gg: 1237515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznam kogoś (najlepiej dziewczynę- bo szukam takowej), z kim mógłbym porozmawiać o wszystkim i o niczym, wymienić się doświadczeniami, a już naprawdę byłoby fajnie gdybyśmy się spotkali i gdzieś wyszli. Mój numer gg- 33739967 (możecie pisać o każdej porze dnia i nocy).

 

Błagam !!! niech ktoś napiszę, bo nie dam rady ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×