Skocz do zawartości
Nerwica.com

Preparaty Joalis po raz kolejny


Gość polakita

Rekomendowane odpowiedzi

Widzicie jak admin forum podsumowal temat GADKA SZMATKA

Całe forum to jedna wielka GADKA SZMATKA (TO DLA MODERATORÓW) a może oni uważają że to gadka szmatka bo nie rozmawiamy o LEKACH czyli oficjalnej metodzie leczenia? Przecież nasza rozmowa to nie jest off-topic, bo rozmawiamy O NERWICY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakitka...terapia grupowa to bardzo dobre..ale i ciezkie. Ja napoczatku mialam bardzo ciezko i chcialam to rzucic ale muj therapeuter mnie wziol za kolmniez i spowrotem. Wyobraz sobie taka dyskusje jak tu na zywo w grupie. Na poczatku horror, ale jak sie otworzysz to zobaczysz jak mozna z tego profitowac.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie zapomne pierwszego mojego spotkania z grupa. Siedzialam i se myslalam co ja tu robie ja nie jestem taka jak oni. Sluchajac stwierdzilam obojetnie jakie objawy , obojetnie jaka nerwica, problemy sa u wszystkich prawie na 90% te same. Zaczelam sluchac, zastanawiac sie historije innych dawaly mi do myslenia...oni wszyscy pomogli mi odnalezc siebie. Nauczyli mnie ze jestem tylko czlowiekiem , ze moge popelniac bledy dopuki sie z nich ucze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak admin forum podsumowal temat GADKA SZMATKA :mrgreen: ze ma nas w d... :lol:polakita, to chodzisz na te psychoterapie czy nie?

błagam

 

nie miałam pomysłu na temat,który został wydzielony.

podajcie propozycje to zmienię.

 

ale generalnie ładny offtop poleciał w temacie 'czy jesteście zadowoleni z tego forum?'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc magdalenabmw....naprawde terapia w styczniu? Super!!!!!!!!

 

Tak, idę do psychiatry po leki, do psychologa na terapię i do specjalisty z firmy Joalis po preparaty na detoksykację-oczyszczenie organizmu. Chcę wreszcie sie wyleczyć porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak admin forum podsumowal temat GADKA SZMATKA

Całe forum to jedna wielka GADKA SZMATKA (TO DLA MODERATORÓW) a może oni uważają że to gadka szmatka bo nie rozmawiamy o LEKACH czyli oficjalnej metodzie leczenia? Przecież nasza rozmowa to nie jest off-topic, bo rozmawiamy O NERWICY!

Jest off-topic w temacie o tym, czy jesteście zadowoleni z tego forum. Porządek w tematach, umożliwiający łatwe znalezienie potrzebnych informacji, jest siłą każdego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypluj to bo wiesz że idę do specjalisty Joalis w styczniu! :P

Magda, będziesz pierwsza :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Jest off-topic w temacie o tym, czy jesteście zadowoleni z tego forum. Porządek w tematach, umożliwiający łatwe znalezienie potrzebnych informacji, jest siłą każdego forum.

taaa, informacji.... ja na tym forum nie znalazłam nadmiernej ilości informacji, całe forum jest jednym wielkim chaosem komunikacyjnym, po prostu jedną wielką gadaniną o tamtym i siamtym... ale to dobrze że wierzysz w porządek spraw :) porządek musi być!

 

To jest tak jak każda rozmowa, zaczynamy od tego, a kończy się na czym innym, trudno tego uniknąć, a zdrugiej strony rozumiem że też trudno czasem to wymoderować... rozumiem, byłyśmy niegrzeczne i należy nam się lanie!!! :evil:

 

[Dodane po edycji:]

 

SWOJĄ DROGĄ MODERATORZY TO NIE ROZMAWIAMY TU O JOALIS TYLKO O ROZNYCH METODACH LECZENIA NERWICY KAŻDY MA SWOJĄ

 

[Dodane po edycji:]

 

A MOŻE KOGOŚ DENERWUJE ŻE PISZĘ O TYM CO MI POMOGŁO?

 

[Dodane po edycji:]

 

Podałam tytuł "czy z nerwicy można się wyleczyć i jak" więc nie wiem czemu napisaliście Joalis, nie rozmawiamy tu o tych preparatach bo nikt oprócz mnie ich nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, zgadzam sie z Toba ! :mrgreen:

Po raz pierwszy chyba ;) może nie ostatni ;)

 

Ja też sie zgadzam. Zawsze lepiej być czystym niż brudnym w środku a oczyszczenie przyda sie kazdemu- czy z nerwicą czy bez. Ja zaczynam z Joalis na dniach i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, przyznaj sie - Ty handlujesz tymi preparatami? Jestes dealerem, dystrybutorem, posrednikiem? Pomagasz znajomym prowadzic ten biznes? Tak sie tylko z ciekawosci pytam

Tez mi przez moment przeszly takie nieczyste mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa czemu wszyscy tak atakuja administratorów i moderatorów tego forum??

Dlaczego atakuja? a dlaczego nam ktos robi uwagi ze robimy offtop w offtopie? skoro juz jestesmy w ogole w dziale oftop to nie mozemy rozmawiac o czym nam sie podoba? Ja nie atakuje tylko sie drocze :)

 

Majster, Gringo - nie, nie sprzedaje ani nie zarabiam. Nie wiem czemu watek ten zyskal tytul Joalis, nie ja go nadalam. Przyznam ze po tym jak poczulam sie znacznie lepiej, poczulam sie jak nowonarodzona, chcialam innym pomoc - zdawalo mi sie ze uzdrowie wszystkich ;) jak widac bylo to mylne zalozenie... ale zdaje mi sie jakbym odzyskala zycie od nowa, wiec trudno mi o tym nie mowic... dla pocieszenia powiem wam ze moich bliskich tez zadreczam tym tematem ;)

 

Ciekawe ze gdy ludzie sobie nawzajem polecaja lekarstwa to jakos nikomu to nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie metoda Joalis jest napewno bardziej wiarygodna niż metoda 'Uwierz w siebie i weż sie w garść'.

 

Pamiętajcie że oczyszczenie organizmu kazdemu by sie przydało- bez względu na to czy sie na coś choruje czy nie. Nie zaszkodzi a może pomóc przeciez, nie bądzcie tacy sceptyczni. Ja na ogół jestem sceptyczna do takich 'metod' ale tą warto spróbować bo to nie metoda stricte na nerwice ale na oczyszczenie organizmu z toksyn. Jesli to choć trochę poprawi mój nastrój albo funkcjonowanie organizmu -to było warto.

 

Ja osobiście polecam Koci Pazur- nie, nie jestem dystrybutorem, po prostu mi pomaga jego picie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bylam sceptyczna dopoki nie sprobowalam.

 

Chyba czuje czasem taka misje zeby zbawiac caly swiat i innym pomagac, moze to nie jest zbyt zdrowy objaw ;)

 

W kazdym razie, drodzy moderatorzy i uzytkownicy, jesli macie cos przeciwko moim postom, to prosze powiedzcie mi to wprost. Byc moze bylam zbyt upierdliwa w pisaniu o tym co stosuje, faktycznie z checia bym mogla byc dystrybutorem bo bardzo w to wierze, no ale nie jestem bo trzeba miec do tego tez spora wiedze. Chcialam po prostu innym pomoc, a zarazem sie przekonac czy komus jeszcze to naprawde pomoze, wtedy bylaby to prawdziwa rewolucja! Nie zamierzam nikogo na sile uzdrawiac, ale informowac - tak. Jesli cos robie niewlasciwie to prosze o informacje.

 

[Dodane po edycji:]

 

Powiem szczerze, ze jest mi bardzo przykro ze ja sie czuje dobrze (powiedzialabym nawet, coraz lepiej) a inni sie mecza... sama wiem jak okropne jest to cierpienie, jaki koszmar, dlatego wydawalo mi sie ciekawe przedstawic to co mi pomoglo.

 

Czasem mysle ze moze pora juz opuscic to forum bo badz co badz nie mam juz za bardzo co tu robic... przywiazalam sie do tego miejsca, stalo sie ono jak moj drugi dom... nie wiem czy to zdrowe ;) chcialabym wlasciwie wszystkich poznac na zywo, to byloby dla mnie bardzo ciekawe bo taka rozmowa przez internet to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że oczyszczenie organizmu kazdemu by sie przydało- bez względu na to czy sie na coś choruje czy nie.

To fakt. A najlepszą metodą na oczyszczenie i detoksykację organizmu jest lewatywa - niestety ;) Poczytajcie o tym. Ja się do tego przymierzam, tzn. myślę o tym, żeby to kiedyś zrobić, muszę jeszcze o tym poczytać, dowiedzieć się więcej. Przeżyłam to raz przed porodem więc powiem że nie jest tak źle ;) I można dużo zyskać - zdrowie fizyczne i psychiczne. Przez oczyszczenie jelita grubego ze starych złogów kałowych daje najlepsze efekty. A każdy z nas takie złogi ma, które zatruwają nasz organizm.

Najlepsza lewatywa to jest lewatywa z własnej uryny - wiem okropnie brzmi ale mocz ma idealne PH i jest "nasz" więc on nam najlepiej pomoże. Są też inne ale nie działają tak dobrze jak mocz, to jest woda z solą, z sokiem cytrynowym, również z kawy organicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy że jak szłam na rtg kręgosłupa to farmaceutka kazała mi zjeść cztery tabletki na przeczyszczenie (gdzie lekarz potem stwierdził że przy mojej masie ciała pół jednej by wystarczyło!). W nocy miałam taką 'lewatywę' że mi sie aż derealizacja włączyła, a ból nie do opisania, aż straciłam przytomność... Nigdy więcej. Tego przed porodem też sie boje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. A najlepszą metodą na oczyszczenie i detoksykację organizmu jest lewatywa - niestety ;)

Moze tak jest jednak lewatywa usunie niepotrzebna zawartosc jelit, jednak moje kropelki usuwaja toksyny z roznych organow, np. z watroby, z nerek, a takze z ukladu nerwowego (takze z mozgu). A tego lewatywa raczej nie zrobi ;) choc mysle ze moze byc rowniez pomocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×