Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
megi55

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

78 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      60
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      17

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, picziklaki napisał:

Ale Ty brałes codziennie przez rok? Ja nie biorę częściej niż 2 razy tygodniowo.

8 minut temu, picziklaki napisał:

Tak codziennie przez rok

No to ja nie biorę aż tak często. raz,dwa razy na tydzień więc wątpie że u mnie to objawy abstynencyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myslicie, ze psychiatra przepisze mi clonazepam? Co musze powiedziec? Jestem lvl 20 wiec nie wiem czy bedzie az tak skory. OBawiam sie, ze nie. A potrzebuje tego leku. Potrzebuje, bo czeka mnie wesele i boje sie znowu przez cale wesele bac sie wszystkiego, wychodzic gdzies na spacer pod pretekstem, ze chce sie przewietrzyc bo i tak dziwnie wtedy na mnie patrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz po prostu jak wygląda sytuacja i potrzebujesz czegoś doraźnego. Tylko, żebyś nie wpadł na głupi pomysł i dodatkowo pił alkohol do klonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odstawiłem 5 dni temu samemu... Przeleżałem 48 godz. w łóżku, całe noce nie spałem - cały mokry, raz zimno raz gorąco i taka silna potrzeba na tabletkę... Po zaledwie 2 tyg. stosowania miałem takie  ciężkie 48 godz. Już tego nie dotknę!! Nigdy więcej!! I co mi się w głowie robiło - załamanie psychiczne przez parę godz. Zerowa samoocena i nie wytrzymałem - wypiłem pół szklanki wódki i jakoś zasnąłem. Jak się obudziłem to było już tylko lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi