Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ziarnica?


gość123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co prawda ten post powinien być na forum dla hipochondryków, bo do tej grupy osób należę, ale...Pół roku temu wyczułem pod skórą z tyłu szyi centymetrowy twardy, nieruchomy guzek. Moja mama pielęgniarka powiedziała, że to jakieś więzadło bo idzie podłużnie. Do tego czasu nie urosło, lecz od czasu do czasu z tyłu szyi przechodzi mi taki jakby paraliżujący prąd. Trwa to sekundę i przechodzi ale jestem zaniepokojony. Dodatkowo odczuwam bóle kości, co też jest niepokojącym objawem. Nie mam gorączki, potów nocnych, a nie mam możliwości wizyty u lekarza.Jak myślicie, czy to może być ziarnica?

 

PS:Co do tych paraliżujących bóli: w tę stronę mam wykrzywioną szyję, gdy siedzę przed kompem, więc możliwe że to od tego, bo na necie siedzę dość długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech mam znajomego, który cierpi na ziarnicę i ma ona o wiele więcej objawów. Ty raczej na nią nie cierpisz. Obawiam się jednak, że po pewnym czasie będziesz doszukiwał się w sobie innych chorób. Ja poza rakiem, wymyślałąm sobie zapalenie wyrostka i kandydozę. Pragnę tez zauważyć, że bóle nerwicowe często idą od kręgosłupa. Myślę jednak, że warto zastanowić sie nad wizytą u lekarza, a jeśli to rzeczywiście niemożliwe, to nie zagłębiać się w tysiące objawów dotyczących róznych chorób, w ten sposób każdą chorobę mozna sobie wmówić i nawet zdrowego człowieka może to wyprowadzić z równowagi. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×