Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

brokenwing, sprawdź czy treści postów nie uciekły gdzieś np. na sam dół, albo na prawo. W niektórych urządzeniach mobilnych może tak się dziać (forum nie jest w 100% zoptymalizowane pod urządzenia o małej rozdzielczości).

Jaką przeglądarkę masz w telefonie? Sam korzystam z opery mini i forum wygląda tam całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wnioskiem formalnym, żeby "Przytulanki w offtopie" rzeczywiście były w Off-topic, a nie w Zabawy...

Każdy wie, że przytulanki to nie zabawy :nono:

no a poza tym... skoro mamy też "Dymanki w offtopie", to niewątpliwie łatwiej będzie delikwent(k)om, w razie takowej potrzeby, przejść od jednego do drugiego, albo odwrotnie ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie, hasło zmieniłem i podesłałem Ci w mailu. Konto jest aktywne. Jeżeli logowanie na nowe konto odbywa się poprawnie - problem musi leżeć gdzieś w momencie kiedy wpisujesz dane do logowania (capslock, spacja?).

Po stronie forum wszystko wygląda prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, jeżeli wiadomość została poprawnie wysłana. Tj. Nadawca ma tę wiadomość w folderze 'wysłane' tzn. że musisz je widzieć w skrzynce odbiorczej (jeżeli wcześniej ich nie usunąłeś). Jeżeli nadawca nie ma wiadomości w folderach wysłane (dostarczone) lub wysłane (nie dostarczone) oznacza to, że wiadomość nie została wysłana poprawnie i nie ma jej w bazie danych. (nadawca wówczas nie dostał komunikatu 'Wiadomość wysłana poprawnie')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa techniczna.

 

jak klikam na nicki innych osób i cytują mi się one w ramce szybkiej odpowiedzi... tak gdy klikam na nick kolegi God's Top 10 to odsyła mnie do głównej strony forum, a nie cytuję mi jego nicka niżej :mrgreen:

nie wiem czy tylko ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×