Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, mogłem te wiadro zabrać ze sobą :? ale bardziej mnie ciekawi skąd siostra miała chleb ? :D

bratu to się nigdy nic nie chce

przeważnie tak ... no chyba , że zejść na obiad :Dale rzadko mam taką okazje :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

ze sklepu weszłam przypadkiem do piekarni zamiast do sklepu z ciuchami to uznalam, ze kupię

oby się częściej zdarzały siostrze takie pomyłki :105::D

sam sobie pazerny bracie jesteś winien

tyle mogłem osiągnąć :-| ... tylko przez tą pazerność , którą mam po siostrze się nie udało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, mam nadzieję, że po prostu idziesz spać ;)

Tomcio Nerwica,

w sumie nawet nie najgorsza ta pomyłka, ale to dlatego, że na kacu byłam i nie wiedziałam, gdzie idę, ale i tak nie narzekam, chleb jest tańszy od sukienek i nie trzeba go przymierzać, a ja tego nie znoszę :D

tylko przez tą pazerność , którą mam po siostrze się nie udało

to ja ją mam po bracie chyba :P ok.. może i jestem pazerna, ale nie upierdliwa :roll::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja też nienawidzę przymierzać , dlatego jak jestem w centrum handlowym , to od razu swoje kroki kieruje do rtv i agd :D

o ja ją mam po bracie chyba ok.. może i jestem pazerna, ale nie upierdliwa

upierdliwa może nie , ale narzekająca na pewno ... ciągłe słyszę " kiedy pójdziesz do roboty ? , znów oglądasz te głupoty tylko ... a te skarpety co robią na podłodze , kur.wa chcesz wałkiem dostać ? :evil: " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no ja też tam chodze, albo do mcdonalda :D, czasem w dziale z telewizorami jakis film puszczą :D ale brat to pewnie chodzi pralki oglądać :lol:

ale ja to mówię z troski o brata :P żeby brat wyrósł na coś :P jeżeli mi nie przywidziało to brat zdaje w tym roku maturę to chociaż by się do lekcji wziął :P a nie z siostry przyklad brać i nic nie robić :P

 

-- 02 sty 2013, 00:49 --

 

luk_dig, no właśnie, nie strasz nas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, pamiętam jak kiedyś byłem z młodszym bratem (9 lat) koleżanki w mcdonaldzie i pytam się co chce do jedzenia , a on mi tam wymienia co by chciał i mija 15 sekund a on do mnie " jeszcze loda bym ojeb*ł " usłyszałem śmiech tylko w kolejce za mną i jak wychodziliśmy to wzrok w podłogę i byle szybko do wyjścia :P

jeżeli mi nie przywidziało to brat zdaje w tym roku maturę to chociaż by się do lekcji wziął a nie z siostry przyklad brać i nic nie robić

no właśnie , jaki siostra daje mi przykład ? :D niech siostra posprząta i obiad ugotuje , to wezmę przykład i zaraz się wezmę za naukę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, No niestety...

z 2 strony,maturę może każdy zdać,bo gdy widzę tych łomów z mojej klasy (np. gość nie umie odczytać 1 zdania bez przekręcenia któregoś ze słów,zmiany znaczenia,albo "zacięcia się" przy czytaniu),to się odechciewa...

Jaki kraj,taka matura :lol::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, co ja właśnie zobaczyłam :shock:

Tomcio Nerwica,

jeszcze loda bym ojeb*ł

kocham dzieci :lol::lol::lol:

ależ najlepszy przykład bratu daję, tylko brat ciągle szuka powodu, by się nie uczyć i na mnie zwala :roll: ale tak serio to ja sie prawie w ogóle nie uczyłam do matury, w 3 klasie prawie, że przestalam do szkoly chodzić, no ale jakoś tak zawsze mialam wiecej szczęscia niż rozumu :yeah: ale nie wiadomo czy brat tę cechę po mnie odziedziczył, to lepiej się uczy :P

 

-- 02 sty 2013, 01:11 --

 

Saiga,

gość nie umie odczytać 1 zdania bez przekręcenia któregoś ze słów,zmiany znaczenia,albo "zacięcia się" przy czytaniu

ale akurat problemy z głośnym czytaniem mogą wynikać ze stresu :P

ale ogolnie się zgadzam, że byle łom może mieć mature skoro ja ją mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

ale nie wiadomo czy brat tę cechę po mnie odziedziczył, to lepiej się uczy

jedyne co po siostrze odziedziczyłem , to pazerność , lenistwo i ogólnie wszystkie moje złe cechy mam po siostrze :D

ależ najlepszy przykład bratu daję, tylko brat ciągle szuka powodu, by się nie uczyć i na mnie zwala

bo siostra się leni cały dzień , to i ja tak robię :D jakby siostra wzięła się do roboty , to miałbym przykład ,a tak to od kogo mam brać przykład ? :D od siostry co w jednej ręce trzyma piwo , a w drugiej papierosa i leży cały dzień ? :P

zawsze mialam wiecej szczęscia niż rozumu

to prawda :D ale to jak każda kobieta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, może tymi 7 osobami i tym, ze ma czytać, nigdy nie wiadomo :P

luk_dig, obejrzałbyś coś sympatycznego, a nie takie dziwactwa :P

Tomcio Nerwica,

wszystkie moje złe cechy mam po siostrze

więc, ogolnie wszystkie cechy ma brat po mnie, bo dobrych to brat chyba nie ma :roll:

jednej ręce trzyma piwo , a w drugiej papierosa i leży cały dzień

ale to brat o sobie mówi :P ja jako poprawna gospodyni domowa w jednej ręce mam nóż a drugiej wałek i tak cały dzień robie z nich użytek :P:D

 

-- 02 sty 2013, 01:24 --

 

to prawda ale to jak każda kobieta

dzięki za pocieszenie :-|;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×