Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, mam wiele dobrych cech , ale ... dobra co ja będę siostrze mówił :D chociaż na pewno jedną z nich jest cierpliwość , bo jak słucham siostry wywodów , to podejrzewam , że po takim stękaniu nawet Dalajlama straciłby sens życia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, no ja próbuje od jakiegoś czasu się przestawić by chodzć wcześniej spać, ale o tej porze mam zawsze przypływy energii ;)

Tomcio Nerwica,

mam wiele dobrych cech , ale ... dobra co ja będę siostrze mówił

bo brat tak naprawdę nie umie żadnej wymienić :P

I to nie jest cierpliwośc tylko najwyzej przyzwyczajenie, bo ja mam to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

bo brat tak naprawdę nie umie żadnej wymienić

I to nie jest cierpliwośc tylko najwyzej przyzwyczajenie, bo ja mam to samo

jak siostra taka mądra , to wymieni swoje :P

jakby siostra zaczyna wykład , to słońce się chowa za chmurami , kwiaty zaczynają więdnąć , a gdy są jeszcze inni obecni podczas tego monologu , to przyznają mi racje , że śmierć przy tym , to najmniejszy wymiar kary :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, dominika92, ja tyż głodna,ale jedzenie mi nie smakuje ostatnio chyba,że jak leki zaczną działać-neuroleptyki,to w środku nocy wstaję i jem.

Ja spanie steruję lekami.Teraz wzięłam tylko pół zamiast półtora i zasypiam tyle że nie chcę mi się ruszyć łóżka posłać bo sunia tak ładnie mi śpi i grzeje obolałe kolano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja tez.Ostatnio wstaję o 14-15 h.Niestety przy mojej obecnej dawce leku śpię po 12-14 godzin,więc jak tabletki łyknę o północy to potem tak wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×