Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry 😊


Borowinka

Rekomendowane odpowiedzi

Beba, tak, kilka lat temu przeszłam 1,5 roczną terapię. Z dzisiejszej perspektywy mam ochotę udusić moją terapeutkę. Choć są elementy, które mi naświetliła, ale niczego nie nazwała wprost. Kazała uciekać z przemocowego związku. Zrobiłam to na tyle nieudolnie, że strasznie cierpiałam przez następny rok... Eeeh dużo by pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borowinka Współczuję ❤️ Ja też się męczę po rozstaniach, strasznie je przeżywam. Bywało i po 5 lat. Po ostatnim 2 lata, ale żal nadal jest. Najbardziej mi żal straconych 8 lat, ale wiem, że już nic na to nie poradzę. Bardzo mi pomagają starsze wpisy @Dryagan. Moim zdaniem ma bardzo mądre podejście do życia. Dzięki niemu przestałam sprawdzać profile ex i szybko ucinam pojawiające się o nim myśli. Jemu już chyba wybaczyłam, ale najtrudniejsze dla mnie jest wybaczenie samej sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Meya, przepraszam odpisywałam Tobie, a wpisałam Beba.

Ja staram się nie oglądać za siebie i nie żałować. Bo gdyby nie te doświadczenia, nie wiedziałabym i nie byłabym w tym miejscu, co jestem. A mimo wszystko wiem dużo więcej o sobie i o automatach, które mną kierują.

Gdy mnie nachodzą wspomnienia to szybko sama wyprowadzam się zdaniem "myśl o sobie, myśl do przodu".

 

@Wechmannet, witam Cię również. Jak się dziś czujesz?😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wechmannet jak wskoczyłam w pracę w niedzielę wieczorem, tak dopiero teraz zajrzałam, żeby odpisać. Majówka u mnie taka sobie, dużo przemyśleń, małe postanowienia i teraz trzeba je realizować. 

Też nienawidzę korków, zawsze się zastanawiam dlaczego akurat teraz wszechświat chce mnie zatrzymać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borowinka no jak kocham samochody i jazdę nimi, tak przez ciągłe korki skłaniam się ku połączeniu pociąg-rower… wszędzie tak dużo ludzi, ze aż chce się zamieszkać w leśnej ziemiance 🙂 

 

w ogóle modny i interesujący jest ostatnio vanlife, tak mógłbym żyć :D co uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wechmannet też lubię auta 😁 i też nienawidzę tłumów. Ostatnio dużo chodzę, dla przyjemności, taki  quasi chód sportowy, raczej marsz.

Ja lubię ludzi, ale gdy jest ich w nadmiarze i zasłaniają mi krajobraz (z racji wzrostu mam ograniczone możliwości) to jestem zmęczona.

Vanlife na wakacje to tak, ale sposób na życie to chyba nie, lubię wracać do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Borowinka napisał(a):

zawsze się zastanawiam dlaczego akurat teraz wszechświat chce mnie zatrzymać

hahah ja mam to samo z tym wszechświatem 😆

Ostatnio wszędzie jakieś znaki 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2024 o 10:12, Borowinka napisał(a):

 

Jestem nowa, niezdiagnozowana, ale coś ze mną nie tak. Wciąż popełniam te same błędy i boję się samotności.

 

Cześć , czyli jesteś człowiekiem i wszystko jest z Tobą w porządku 🙂 każdy popełnia błędy i mało kto przepada za samotnością . Nie pozwól sobie wmówić , że jest coś z Tobą nie tak , to tylko nakręca spiralę braku wiary w siebie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×