Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie winy


Borys91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam wyrzuty sumienia. Chodzi o to, że kilka lat temu uprawiałem seks z mocno pijaną dziewczyną. Sytuacja wyglądała tak, że była impreza na mieszkaniu. Piliśmy wszyscy alkohol. Po wszystkim poszedłem do pokoju i usiadłem na łóżku. Następnie przyszła współlokatorka pijana do pokoju (wydaje mi się, że namówiła ją inna dziewczyna, która miała seks z innym współlokatorem), aczkolwiek chyba nie zataczała się z tego co pamiętam(na pewno się nie przewracała). Inicjatorem była ta dziewczyna, zaczęliśmy całować się, rozbierać, dotykać. Następnie dziewczyna położyła się na łóżku i wtedy zacząłem uprawiać z nią seks w pozycji misjonarskiej(nie była aktywna, tylko pojękiwała). Na koniec miałem wytrysk na zewnątrz. Po wszystkim położyłem się obok i zasnąłem. Na drugi dzień zaniosłem dziewczynie majtki, a w zasadzie zawiesiłem na klamce. Wyszła z pokoju zaskoczona tym widokiem i zaśmiała się. Ogólnie mieszkała jeszcze około 5 miesięcy w mieszkaniu i nigdy nic nie wspominała o tym zdarzeniu. Próbuję nawiązać z nią kontakt po tych kilku latach, ale to bardzo trudne. Chciałbym się upewnić, że pamięta ten seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy na drugi dzień nie przyszło mi do głowy, że zrobiłem coś złego dlatego też się tej dziewczyny nie spytałem. Dopiero po kilku latach przypomniałem sobie tę sytuację. Zacząłem analizować i doszedłem do wniosku, że popełniłem błąd uprawiając z nią seks. Ciężko mi powiedzieć, czy ją skrzywdziłem bo może chciała tego. Nic nie mówiła mi, że wykorzystałem ją, czy zgwałciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×