Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 7 dni biorę dulsevię. Czy ktoś z Was również ją zażywa i może wypowiedzieć się na temat wpływu jej na puls? Mam wrażenie, że obniżyła mi puls. 60-65. Czy to nie za nisko. Dziś nawet ujrzałam 58. Nigdy nie miałam takiego puls. Martwię się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2024 o 13:12, hopefully.00 napisał(a):

 

 

 

9 godzin temu, zakazana88 napisał(a):

Witam, od 7 dni biorę dulsevię. Czy ktoś z Was również ją zażywa i może wypowiedzieć się na temat wpływu jej na puls? Mam wrażenie, że obniżyła mi puls. 60-65. Czy to nie za nisko. Dziś nawet ujrzałam 58. Nigdy nie miałam takiego puls. Martwię się.

Ja mam wyższy puls.

 

A czy ktoś miesza dulo + trittico na spanko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 07:20, Dominik999 napisał(a):

Mam pytanie co mógłbym dołożyć do dulo 60mg aby wzmocnić działanie przeciwlękowe ?

Mirtazapine 🤪🤣

Ludzie,Dulka do 3 miesiecy ma wzloty i spadki ,takze cierpliwosci.Na innych lekach bywalo o wiele gorzej. I Dulka najlepiej weszla choc bylo ciezko ,ale gorzej na SSRI bylo.Dulka to moja wybawicielka.🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hopefully.00 napisał(a):

@Lucy32 ja na dulkę wszedłem tydzień temu , dziś 2 dzień na 60 mg. Mam chyba jeszcze skutki uboczne bo lęki i depresja jest ciągle ale po twoich wpisach poprzednich mam nadzieję że się to ustabilizuje ;)

Pewnie ze sie ustabilizuje ja tez mialam załamke i chcialam ja odstawiac ale poszlam do przodu z nia,i pamietam dziem jak mi zatrybila.....minela ospalosc,myslenie jaak na speedzie..szkoda tylko ze teraz juz troche slabsze....🤣🤣🤣ale jest moc....👍

Na 30mg lęki odpuściły, na 60mg depra sie zawinęła .

@hopefully.00jesli masz depresje,ospalosc ,to wejscie na 60mg moze dużo zmienic,na lepsze,pozdrawiam i zycze powodzenia i wytrwalosci.🤗😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucy32 napisał(a):

Pewnie ze sie ustabilizuje ja tez mialam załamke i chcialam ja odstawiac ale poszlam do przodu z nia,i pamietam dziem jak mi zatrybila.....minela ospalosc,myslenie jaak na speedzie..szkoda tylko ze teraz juz troche slabsze....🤣🤣🤣ale jest moc....👍

Na 30mg lęki odpuściły, na 60mg depra sie zawinęła .

@hopefully.00jesli masz depresje,ospalosc ,to wejscie na 60mg moze dużo zmienic,na lepsze,pozdrawiam i zycze powodzenia i wytrwalosci.🤗😉

Ja pierwsze dwa dni byłem na takim speedzie i pobudzeniu , pewność siebie , energia , siła i myślenie było na innym poziomie ;) aż uwierzyłem w siebie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hopefully.00 napisał(a):

Ja pierwsze dwa dni byłem na takim speedzie i pobudzeniu , pewność siebie , energia , siła i myślenie było na innym poziomie ;) aż uwierzyłem w siebie 😂

To dobry omen😉👍mi to przyszlo troche później ale to było fajne ,taka odmiana od smutnego i lękliwego zycia..Wkoncu poczułam sie normalnie.Po miesiącach wegetacji.

3 godziny temu, Kanket napisał(a):

 

 

Ja mam wyższy puls.

 

A czy ktoś miesza dulo + trittico na spanko?

To czeste polaczenie Dulo+Tritico.Jest przez lekarzy ustawiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lucy32 napisał(a):

Pewnie ze sie ustabilizuje ja tez mialam załamke i chcialam ja odstawiac ale poszlam do przodu z nia,i pamietam dziem jak mi zatrybila.....minela ospalosc,myslenie jaak na speedzie..szkoda tylko ze teraz juz troche slabsze....🤣🤣🤣ale jest moc....👍

Na 30mg lęki odpuściły, na 60mg depra sie zawinęła .

@hopefully.00jesli masz depresje,ospalosc ,to wejscie na 60mg moze dużo zmienic,na lepsze,pozdrawiam i zycze powodzenia i wytrwalosci.🤗😉

Po jakim czasie było te "zatrybienie" ?i po jakim czasie zwiekszana była dawka? bo piszesz , że 3 mce, ale to już na max dawce wtedy zaczęło trybic dopiero po 3 miesiącach?

21 godzin temu, hopefully.00 napisał(a):

Ja pierwsze dwa dni byłem na takim speedzie i pobudzeniu , pewność siebie , energia , siła i myślenie było na innym poziomie ;) aż uwierzyłem w siebie 😂

To bardzo typowe przy Dulo i Wenli, pierwsze dni jak po amfie ;) gdyby to zostało...o matko inne życie :( ale to mija po tygodniu ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duloksetyna jest u mnie dobra, ponieważ pracuję na nockach - dzięki niej nie śpię i nie jestem w stanie w pracy zasnąć. Równięż dzięki dulci nie mam nad ranem wycieńczenia, umysł świeży i ciało świeże.

 

Co ciekawe bezsenności nie mam, bo w domu normalnie zasypiam.

Edytowane przez MiśMały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MiśMały napisał(a):

Duloksetyna jest u mnie dobra, ponieważ pracuję na nockach - dzięki niej nie śpię i nie jestem w stanie w pracy zasnąć. Równięż dzięki dulci nie mam nad ranem wycieńczenia, umysł świeży i ciało świeże.

 

Co ciekawe bezsenności nie mam, bo w domu normalnie zasypiam.

Po jakim czasie w pełni zaskoczyła i jaka dawkę bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120mg.

 

Efekt antyspania był już po pierwszej kapsułce.

 

Trudno powiedzieć kiedy ona zaskoczyła, bo biorę wiele leków Abilify i Reagilę.

 

Dulolsetynę biorę od października i dopiero od wczoraj czuję się wyraźnie dobrze. Dziś jest jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to pytanie padało już 100 razy, ale nie jestem w stanie przeczytać całego wątku. 
Do osób, które przechodziły z wenli na dulo. Ile Wam zajął cały proces? Mieliście początkowe uboki, czy było łagodniej z racji, że przechodzicie z podobnego leku? 
Mówi się, że Dulo ma mniej uboków, czy występuje na niej potliwość u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Samniewiem napisał(a):

Pewnie to pytanie padało już 100 razy, ale nie jestem w stanie przeczytać całego wątku. 
Do osób, które przechodziły z wenli na dulo. Ile Wam zajął cały proces? Mieliście początkowe uboki, czy było łagodniej z racji, że przechodzicie z podobnego leku? 
Mówi się, że Dulo ma mniej uboków, czy występuje na niej potliwość u Was?

oba leki mają zbliżony mechanizm , i w takich przypadkach mój lekarz każe przechodzić od razu z dawki danego leku jaki się bierze na dawkę leku o zbliżonym profilu, zapytaj swojego lekarza najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zburzony napisał(a):

@melon432 powinno tak być. Lek trochę stymuluje i pobudza, przynajmniej większość ludzi, mnie początkowo bardzo wystrzelił. Bardzo pomógł mi na lęk i objawy fobii społecznej.

no właśnie to jest paradoks bo w teori noradrenalina dla lękowców i w fobi niewksazana jest, a mimo to lek na to pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zburzony napisał(a):

@AnnoDomino34 no dokładnie, zawsze mnie to dziwiło. Pamiętam że na początku czułem pewne napięcie wewnętrzne ale kiedy już odzywałem się do ludzi w pracy, czułem jednak większą pewność siebie i otwartość.

ja mam to samo, jest jakies napięcie, ale jak już się rozpocznie rozmowę to mega pewność siebie i zero fobii;) to tylko potwierdza że każdy organizm inaczej reaguje na SNRI, wiele pisało tutaj, że zwiększa ten leki lęki jeszcze bardziej i zwieksza fobie,a u nas odwrotnie, dlatego ja uważam, że każdy lek na sobie trzeba wypróbowac min 2-3 mce i nie sugerować się opiniami innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×