Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.01.2024 o 07:50, hopefully.00 napisał(a):

3 tygodnie na dulo z czego 2 na 60 mg 

jak narazie lipa , przez większość dnia odczuwam senność , biegunki , mdłości i ogólne wrażenie jak przy grypie .. ciężko narazie wchodzi ten lek 

zdecydowanie za krótko, na ten lek bardzo ciężko sie wchodzi, min 8 tyg do stabilizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zburzony napisał(a):

@Kanketłączyłem oba te leki, trazodon w dawce 150 mg i nie miałem żadnych takich objawów także powiedziałby że nie, ale jednak na każdego te leki mogą zadziałać trochę inaczej. Może jednak to efekty samej duloksetyne?

Na dulo jestem parę miesięcy i nie miałem takich objawów po niej. Jedynie bezsennosc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tydzień na 60 mg

Trochę lepiej chociaż odczuwam znieczulenie emocjonalne obecnie które mam nadzieję że jest tylko tymczasowe bo jest to wkurzające, nie chciałbym znowu zmieniać leku bo zbytnio niema na co jedynie na powrót do ssri , mam nadzieję że się słońcu ustabilizuje i wkoncu  zacznę coś czuć pozytywnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2024 o 17:17, melon432 napisał(a):

Jakie zmiany są odczówalne przy zwiekszeniu dawki z 30 mg na 60mg?

U mnie nie były żadne,a tak sie balam ,a w sumie dopiero wtedy zauwazylam dobry wp,yw na nastroj zaczelo isc ku lepszemu, pomału,przeplatane jeszcze gorszymi dniami,chwilami ale juz cos sie dzialo.WSumie 60tka to dopiero najmniejsza dawka terapeutyczna,i wtedy dopiero mogla sie rozbujac ze tak powiem cala paleta😜Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dulo nie pomogła mi na ataki paniki nie trafiony lek ciężko się schodzi ataki zwiększają się muszę na clonazepan być męczę się to jest strasznie mam tego dość za dwa dni będę dopiero na jednej tabletce tak długo się odstawia jeszcze morfologia krwinki białe obniżyły mi się od tego leku prolaktyna urosła mi waga spadła mi na lekarza muszę wydać 300zł prywatnego chciałbym dobrze się poczuć tu tak nie ma bóle klatce piersiowej są pregabalin pomagała na początku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej wizycie u psychiatry zmniejszenie dAwki dulo do 30 z 60 

Powód to anhedonia na dawce 60 mg 

Z lękami było okej ale z jakimikolwiek pozytywnymi emocjami mogłem się pożegnać , dramat 

Zobaczę co będzie na 30 , nawet jak leki się pojawia to jeżeli anhedonia nie będzie dokuczać zostanę na 30 a jak nie to niby mam wrócić na 60 i dołożyć bupropion. Nie jestem przekonany do tego no ale /cenzura/. Najwyżej jak będzie lipa na 30 tak samo a nie sądzę żeby było lepiej to odstawiam te proszki w pizdziet i będę próbował nadrabiać psychoterapia bo z lekow to chyba została mi tylko fluwoksamina i paroksetyna przed którą bronię się jak mogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy odstawce duloksetyna można mieć duszność drżenie nóg arytmia wysokie ciśnienie ból głowy

Bo druga hipoteza to robiłem rezonans magnetyczny głowy z kontrastem w tym samym dniu miałem ból głowy czyli 24 lutego potem 25 lutego duszność arytmia duże ciśnienie drżenie nóg jeszcze piszę może mieć zatrzymanie oddechu lub krążenia dlatego boję się bardzo czy dulo to zrobiła czy kontrast będę wdzięczny za odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×