Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę parogen, też pracuję umysłowo i jakoś nie zauważam pogorszenia koncentracji, czy ograniczenia funkcji umysłowych. Ten lek ma wiele nieciekawych skutków ubocznych, ale akurat w kwestii umysłowej nie przeszkadza mi w ogóle. Cześć Elo :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę parogen, też pracuję umysłowo i jakoś nie zauważam pogorszenia koncentracji, czy ograniczenia funkcji umysłowych. Ten lek ma wiele nieciekawych skutków ubocznych, ale akurat w kwestii umysłowej nie przeszkadza mi w ogóle. Cześć Elo :papa:

 

JAki skutek uboczny najbardziej Ci przeszkadza ( oprocz libido ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam odpowiedzi na moje dolegliwości i nie wiem czy wybrałem odpowiedni temat, jesli nie to przepraszam. Leczę sie głównie dlatego ze mam bóle w klatce piersiowej. Chodzę na terapie i wogóle aktualnie brałem paroksetynę 20 mg. Zmieniłem psychiatrę i on powiedział mi żebym zmienił na sertraline. Schodzenie wyglądało tak ze przez dwa dni wziąłem pol tabletki paro i koniec odstawiłem. Teraz biorę od 4 dni pol tabletki sertaliny. Mam pytanie bo szukam ludzi z taka dolegliwością.... wiem ze prady w głowie i zmulenie mam od zmiany leku ale mocniejszy bol czasami niedozniesienia moze tez byc wywołany czymś takim ? Lekarz mówi mi ze tak ale każe brać benzo na te dolegliwości, ale z przykrością stwierdzam ze bol nie ustaje bo benzo. Czy ktoś miał podobny problem ?

A i jeszcze jedno... nie czuje żadnych lęków, oprócz tego ze czasem boje sie ze bedzie mnie mocno bolec ale nie mam żadnych ataków paniki. Czy ma ktos podobny problem albo jest w stanie mi pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonball, Gdybyś dostał dawkę sertaliny odpowiadającą dawce praksetyny (transporter serotoniny byłby hamowany z taką samą siłą) to nie poczułbys takich dolegliwości jak brain zapsy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem lek bo dostałem jakies depresji ... wczesniej nigdy nie miałem żadnej depresji. Odkąd zacząłem sie leczyć głównie leczyłem te bóle, brałem antydepresanty bo kurde powiedzieli mi lekarze ze to mi pomoże na bóle No to brałem. No i jeszcze bóle sie zwiększyły. Dlatego stwierdziłem ze moze czas zmienić lekarza... on zmienił mi leki a ja teraz wychodzę z Siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę parogen, też pracuję umysłowo i jakoś nie zauważam pogorszenia koncentracji, czy ograniczenia funkcji umysłowych. Ten lek ma wiele nieciekawych skutków ubocznych, ale akurat w kwestii umysłowej nie przeszkadza mi w ogóle. Cześć Elo :papa:

 

czesc czesc! :papa: jesli o to chodzi to u mnie podobnie i przy uczeniu sie nie czuje by cos sie zmienilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę parogen, też pracuję umysłowo i jakoś nie zauważam pogorszenia koncentracji, czy ograniczenia funkcji umysłowych. Ten lek ma wiele nieciekawych skutków ubocznych, ale akurat w kwestii umysłowej nie przeszkadza mi w ogóle. Cześć Elo :papa:

 

czesc czesc! :papa: jesli o to chodzi to u mnie podobnie i przy uczeniu sie nie czuje by cos sie zmienilo

 

Dzieki waszym postom nie odstawilem tego w cholere bo juz bylem zdecydowany. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę parogen, też pracuję umysłowo i jakoś nie zauważam pogorszenia koncentracji, czy ograniczenia funkcji umysłowych. Ten lek ma wiele nieciekawych skutków ubocznych, ale akurat w kwestii umysłowej nie przeszkadza mi w ogóle. Cześć Elo :papa:

 

czesc czesc! :papa: jesli o to chodzi to u mnie podobnie i przy uczeniu sie nie czuje by cos sie zmienilo

 

Dzieki waszym postom nie odstawilem tego w cholere bo juz bylem zdecydowany. dzieki

 

 

Cieszę się, że mogłem pomóc. Pamiętaj, że paroksetyna osiąga swoją skuteczność po jakichś sześciu tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Przy czym przez pierwsze trzy tygodnie chodzisz po ścianach i myślisz, że się przekręcisz. Ale tak jak pisałem, ograniczenia funkcji umysłowych nie ma. Najgorszym skutkiem ubocznym jest spadek chęci na seks i trudności w osiągnięciu orgazmu. Przy czym u mnie mechanizm działa prawidłowo, tyle, że Ci się nie chce uprawiać seksu.

 

Elo, czemuż to, ach czemuż nie wzięłaś udziału w wyborach najpiękniejszej? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc czesc! :papa: jesli o to chodzi to u mnie podobnie i przy uczeniu sie nie czuje by cos sie zmienilo

 

Dzieki waszym postom nie odstawilem tego w cholere bo juz bylem zdecydowany. dzieki

 

 

Cieszę się, że mogłem pomóc. Pamiętaj, że paroksetyna osiąga swoją skuteczność po jakichś sześciu tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Przy czym przez pierwsze trzy tygodnie chodzisz po ścianach i myślisz, że się przekręcisz. Ale tak jak pisałem, ograniczenia funkcji umysłowych nie ma. Najgorszym skutkiem ubocznym jest spadek chęci na seks i trudności w osiągnięciu orgazmu. Przy czym u mnie mechanizm działa prawidłowo, tyle, że Ci się nie chce uprawiać seksu.

 

Elo, czemuż to, ach czemuż nie wzięłaś udziału w wyborach najpiękniejszej? :lol:

: D

wiesz w sumie to nie wiem co odpowiedziec bo bylo tych powodow troche - przede wszystkim 0 zdjec i 0 czasu by je zrobic plus wszystkim ludzikom ktorzy chcieli sie dowiedziec czy mysle o konkursie odp. juz ze nie w tym roku i by wyszlo ze ich oszukuje hehe plus to ze pewnie wynik moglby byc gorszy niz w 2015 plus w tej chwili nie wiem co jeszcze : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Elo, czemuż to, ach czemuż nie wzięłaś udziału w wyborach najpiękniejszej? :lol:

: D

wiesz w sumie to nie wiem co odpowiedziec bo bylo tych powodow troche - przede wszystkim 0 zdjec i 0 czasu by je zrobic plus wszystkim ludzikom ktorzy chcieli sie dowiedziec czy mysle o konkursie odp. juz ze nie w tym roku i by wyszlo ze ich oszukuje hehe plus to ze pewnie wynik moglby byc gorszy niz w 2015 plus w tej chwili nie wiem co jeszcze : D

 

 

Mimo wszystko szkoda, bo kilka zdjęć Twoich zdjęć widziałem :great: . Spokojnego tygodnia everyone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograniczenia funkcji umysłowych nie ma

 

mhm bardzo ciekawe

 

Jakieś inne doświadczenia? To opisz, zamiast cwaniakować. Ja piszę z autopsji i parogen zażywam prawie rok. Nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów w kwestii umysłowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograniczenia funkcji umysłowych nie ma

 

mhm bardzo ciekawe

 

Jakieś inne doświadczenia? To opisz, zamiast cwaniakować. Ja piszę z autopsji i parogen zażywam prawie rok. Nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów w kwestii umysłowej.

Jaka dawkę bierzesz teksas ? Bo ja biorę 2 tydzień i nie mogę się skupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Przez kilka lat brałem parogen (pewnie z 5 albo lepiej) i miałem teraz przerwę pół roku ale musiałem wrócić. Brałem 20mg i było w miarę dobrze. Teraz od miesiąca biorę tę samą dawkę. Niby ok ale jak biorę rano to późnym popołudniem zaczynam czuć się gorzej. Jak myślicie czy powinienem zwiększać dawkę czy poczekać jeszcze?

Mam nerwicę lękową z napadami lęku.

Pozdrawiam Siloss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×