Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, możliwe, ale to dziwne że miałam takie dziwne napady lęku czy to od leków, kto by to wiedział :c taka kolejna zagadka jak to ze czemu jem tony żarcia *moja miłość* a mimo to potrafię chudnąć..teraz to moze być kwetia nerwów niby, ale mam tak całe zycie, podejżewali jż tasiemca itd, a nic nie wyszło :c

wgl teraz mam dziwne uczucie, czuję się jak nie ja, jakby moje mysli były otumanione, i jakby mnie niewidzialna ręka za gardło trzymala @__@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, głupia ja x.x ale tak czy siak moja poprzednia swirolog uważała każdy objaw, ból żołądka=nerwica, chdnięcie=nerwica, itd

chyba za dużo myslę i rozmyslam, brakuje mi jakichś umysłowych wyzwan i za bardzo sie na wszystkim skupiam x.x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) niech zadziala na tyle bym mogła normalnie wychodzić bez żadnych ataków i pujdę do wszystkich muzeów w krakowie i do biblioteki, tak bardzo mi tego ostatnio brakuje :)

 

-- 25 gru 2013, 03:14 --

 

mm miałam dobry humor ale znów sie musiało coś spieprzyć, znów przyszłyv mi mysli o wyskakiwaniu przez balkon.. tylko jeszcze dodatkowo tak jakby zobaczyłam to w wyobraźni.. i mam teraz przy tym uczucie zimna/goraca z tyłu łba.. czy to normalne przy nerwicy czy to już jakas shizofrenia? x__X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2 miesiące byłem czysty, nie brałem paroksetyny, ale znowu zacząłem bo nie mogłem jeść normalnie i traciłem na wadzę...wcześniej brałem max 40mg, teraz spróbuję podbić do 60mg, obecnie na 50mg mam bardzo przyjemne i wyraziste sny, ale nie działa tak jak za pierwszym razem, brakuję totalnej olewki problemów i natręctw nie zlikwidowała jak na razie. Mam pytanie - czym można wytłumaczyć poprawę przy schodzeniu z dawek w dół ? Mam na myśli poprawę w myśleniu, nie muszę się nad wieloma rzeczami zastanawiać, zdolności percepcji jak i koncentracja się poprawiają, ma to związek z "dopaminą?" jeżeli mam się tak dobrze czuć przez te kilka dni to będę co chwilę brał i odstawiał paro ;] , drugie pytanie, czy przy braniu takich "cukierków" jak arketis i lerivon można wypić sobie jedno słabe piwko ? (wiem, co piszą w ulotce, ale wolę zapytać ludzi, którzy wiedzą to z własnej autopsji)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, wczoraj pierwszy raz wziełam paro i po pół tabletki było ciężej sie skupić niż normalnie, dziś wziełam ok 1/4 i lepiej ze skupieniem, ale bolą mnie mięśnie, kości, łeb jakbym miałam mocną grype xc i jeszcze znów czuję się cięzko jakby mnie grawitacja ciegneła, chore mysli łażą po łbie, co chwile coś gwałtownie boli, gorąco tak w środku organizmu.. mam nadzieje że to wszystko szybko przejdzie, już miałąm spokój z atakami przez kilka miechów a teraz czuje się jakby ten lek spowrotem mi wracał wszystkie choroby i przeraża mnie to x__X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnin, ale uczucie mocnej grypy, nawet mi gardło wysiadło, przy tak małej dawce? ja bym chciała jak najlniej leków brac, dla mnie wzięcie pól tabletki to koszmar :c zawsze meczylam się metodami naturalnymi i mam gigantyczną awersje do leków, że gdy już musże to od razu po zażyciu świruję jakbym miała adhd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, lunatic, i jak? Mniejsza senność i zamuła niż wtedy, gdy bierze się całość rano?

Dla mnie paro była genialnym lekiem na lęki i natręctwa, ale odstawiłem właśnie przez tą ogromną senność. Żałuję, był to lek, który brałem najdłużej i najlepiej się sprawdzał. Wracam do niego i faktycznie objawy grypopodobne dają mi w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punx, też obawiałem się brać jakichkolwiek leków, bo kiedyś po polopirynie miałem poważne krwotoki, przy pierwszej dawce paro miałem ochotę zwymiotować tabletkę, sądziłem, serducho zaczęło mi tłuc, ale to wszystko siła psychiki ;) Najważniejszy krok zrobiłas, teraz już będzie tylko z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, ponoć im większa dawka paroksetyny, tym większa senność ale u mnie jest inaczej. Odczuwałam senność na 20 mg, zwiększyłam do 30 mg i senność prawie zniknęła. Każdy inaczej reaguje na zwiększenie dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, pewnie będzie gorzej,ale z czasem powinno przejść.kilka osób z forum podzieliło dawkę na rano i wieczór,podobno pomaga na senność.ja biorę rano,czasem jestem senna,czasem nie,jak mam coś do zrobienia jest ok,ale jak poczuję poduchę to nie ma siły i drzemka gotowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy sa leki, które działaja dobrze przeciwlekowo, ale nie maja ubokow przez dluższy czas. Wydaje mi sie ze neuroleptyki nie maja skutkow ubocznych????

 

-- 25 gru 2013, 20:16 --

 

freda, ty to masz z tym paro dobrze jak witamina C i za kazdym razem dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, też bym chciała taki lek,może kiedyś coś wymyślą...

 

-- 25 gru 2013, 19:18 --

 

wieslawpas, teraz jest dobrze,ale jak ostatnio wchodziłam na paro to był koszmar.przetrwałam dzięki mężowi i lekarzowi,inaczej bym odstawiła.na szczęście działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze neuroleptyki nie maja skutkow ubocznych????

 

dobrze ,że Ci się tak tylko wydaje ,,, a nie jesteś tego pewien .

Zrezygnowałem z Tych leków już dawno właśnie ze względu na owe skutki uboczne ,niektóre z nich ryją łepecynę na stałe , nieodwracalnie ( miałem nawet swego czasu podejrzenie parkinsonizmu po neuroleptach ). Tak więc uważaj , ryją banię bardziej niz benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×