Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica po marihuanie


Mateusz777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wiem że było już pewnie dużo takich tematów ale szukając pomocy chciał bym przedstawić moją historię. Mam 24 lata i od paru lat regularnie trenuje na siłowni oraz sporty walki. Mój problem zaczoł się dwa miesiące temu po wypaleniu zbyt dużej ilości marihuany dodam że wcześniej paliłem okazjonalnie i nie byłem uzależniony pewnego dnia kolega namówił mnie na zapalenie tak zwanego wiadra ogólnie mówiąc wypaliłem dużo marychy na raz i kiedy faza weszła dostałem ataku paniki palpitacji serca i przez półtora godziny myślałem że umieram. Cały czas sprawdzałem puls i miałem wrażenie że moje serce zaraz wyskoczy albo się zatrzyma, bicie serca czułem w całej klatce piersiowej to był dla mnie wielkie szok ale kiedy faza zeszła poczułem się dobrze. Niestety za ok tydzień dostałem kołatania serca i bólów w klatce piersiowej po zrobieniu EKG okazało się że wszystko ze mną w porządku a ja się uspokoiłem lecz kołatania serca i lęk przed zawałem nie dawały mi spokoju co wieczór do tego doszły bezsenność i napady leku. Szukając pomocy natrafiłem na forum na podobne przypadki i postanowiłem udać się do psychiatry który przepisał mi citaxin 10mgraz dziennie i pregabaline 75mg dwa razy dziennie. W pierwszych tygodniach leczenia objawy się podwoiły ale udało mi się to przetrwać i mój stan zaczoł wracać do normy. Niestety po nieco ponad tyg spokoju będąc w pracy na nocnej zmianie znów dostałem ataków paniki i leku lecz nie jest to już lęk przed zawałem lecz przed zwariowaniem, mam natrętne myśli kładąc się spać często towarzyszą mi myśli które wzbudzają we mnie strach ogólnie lęk towarzyszy mi przez cały dzień a ataki paniki zdążają się bardzo często doprowadziło mnie to do takiego stanu że mam wrażenie że już nigdy z tego nie wyjdę i nie mam sensu życia przez co mam myśli czy ze sobą nie skończyć. Moje pytanie brzmi czy taki nawrót choroby się zdarza i czy ktoś z was przechodził przez podobny problem i jak sb z nim radził . Bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc z góry dzięki dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz777 witaj

Osobiscie nie znam osoby, ktora funkcjonuje bez lekow po takich jazdach (glownie ataki paniki i schizofrenie) Czyli odpowiadajac na Twoj post mozna sowie pomoc farmakologia i w miare normalnie funkcjonowac, tyle ze to tez nie bedzie juz zycie na trzezwo.

I nie ma znaczenia, czy nastapilo uszkodzenie pewnych osrodkow w mozgu, czy to czysta nerwica na sama mysl, bo i tak nikt nigdy tego nie zbada. Na przyszlosc myślec przed a nie po i z dala od tego gowna. Zycze Tobie duzo sily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz 777 ,

 teraz zapalić trawę z niewiadomego żródła to naprawdę rosyjska ruletka . 

 Chrzczą ten syf ( dla wzmocnienia ) takimi preparatami ( że same ich nazwy wprawiają w lęk i osłupienie ) ,że jak zapaliłeś toto pierwszy raz i dużo, to mogłeś na dobre się odkleić . Wytrawnych graczy( narkomanów ) "w zielone" te środki chwastobójcze potrafią poharatać ,a co dopiero młodych ludzi . DZIECIAKI NIE PALCIE TEGO SYFU , BO SKOŃCZYCIE W WIARIATKOWIE ,,,albo tu (-;

TERAZ TRAFIĆ NA NATURALNĄ TRAWĘ TO TAK JAKBY WYGRAĆ PIĄTKĘ W LOTTO . 

ŻENIĄ SYF NIEDOŚWIADCZONYM LESZCZOM , I POTEM SA TRAGEDIE !!!

 Współczuję .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2022 o 17:34, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Mateusz 777 ,

 teraz zapalić trawę z niewiadomego żródła to naprawdę rosyjska ruletka . 

 Chrzczą ten syf ( dla wzmocnienia ) takimi preparatami ( że same ich nazwy wprawiają w lęk i osłupienie ) ,że jak zapaliłeś toto pierwszy raz i dużo, to mogłeś na dobre się odkleić . Wytrawnych graczy( narkomanów ) "w zielone" te środki chwastobójcze potrafią poharatać ,a co dopiero młodych ludzi . DZIECIAKI NIE PALCIE TEGO SYFU , BO SKOŃCZYCIE W WIARIATKOWIE ,,,albo tu (-;

TERAZ TRAFIĆ NA NATURALNĄ TRAWĘ TO TAK JAKBY WYGRAĆ PIĄTKĘ W LOTTO . 

ŻENIĄ SYF NIEDOŚWIADCZONYM LESZCZOM , I POTEM SA TRAGEDIE !!!

 Współczuję .

 

 

cześć napisałem do Ciebie na priv jakbyś mógl w wolnej chwili zerknac dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×