Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie poradziłam sobie


Uśmiech

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro miałam iść do pracy po dwóch miesiącach nieobecności z powodu nerwicy i depresji. Nie poradziłam sobie. Na samą myśl o tym bardzo źle się czułam. Znowu wzięłam zwolnienie. Trochę jest mi przykro, że tak się stało. Nie wiem co dalej zrobić. Na pewno będę szukała innej pracy (mobbing), ale boję się, że już w ogóle nie będę w stanie pracować na etacie-tak bardzo to, co dzieje się w obecnej pracy działa na moją psychikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Uśmiech napisał:

Jutro miałam iść do pracy po dwóch miesiącach nieobecności z powodu nerwicy i depresji. Nie poradziłam sobie. Na samą myśl o tym bardzo źle się czułam. Znowu wzięłam zwolnienie. Trochę jest mi przykro, że tak się stało. Nie wiem co dalej zrobić. Na pewno będę szukała innej pracy (mobbing), ale boję się, że już w ogóle nie będę w stanie pracować na etacie-tak bardzo to, co dzieje się w obecnej pracy działa na moją psychikę.

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Ja bym jak najszybciej poszukała innej pracy i poszła do niej, bo niestety odwlekanie tego nie pomoże ani trochę. Wręcz przeciwnie, im dłuższa przerwa tym będzie trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś kontrowersyjnego.... Jeśli w pracy faktycznie masz wyraźny mobbing (a nie tylko wyolbrzymiony przez Twoje złe samopoczucie) - to może warto pomyśleć, jak udowodnić ten mobbing - wtedy sprawcę nawet do sądu można podać, niech drań /dranie nie będą bezkarni... Wiem, że to wymaga wysiłku, na który zwyczajnie możesz nie mieć siły... ale przynajmniej poszukaj w googlu haseł typu "mobbing przepisy prawa" i "jestem ofiarą mobingu" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×