Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Uśmiech

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Uśmiech

  Nie wiem czy to depresja

  Idę już spać, odpiszę jutro.
 2. Uśmiech

  Nie wiem czy to depresja

  Jestem wegetarianką, więc jem dużo warzyw. Raczej zdrowo się odżywiam. Rzadko jem słodycze. A Tobie udało się wrócić do dawnej wagi?
 3. Uśmiech

  Nie wiem czy to depresja

  Dziękuję. Mam siłę się ruszać, ale nie za bardzo mogę ćwiczyć. Mam też prawdziwą padaczkę i wysiłek fizyczny wywołuje u mnie ataki. Czasem trochę ćwiczę, ale mało. Dziękuję, że ze mną rozmawiasz
 4. Uśmiech

  Nie wiem czy to depresja

  Szukałam przez rok nowej pracy, ale nie znalazłam. Doszłam do wniosku, że jednak wolałabym jej nie zmieniać. Tutaj mam już umowę na czas nieokreślony. Myślę, że zostanę u tej terapeutki na dłużej, chociaż trochę mi dziwnie u kobiety. Do tej pory chodziłam do mężczyzn, ale teraz jestem pewna, że chcę chodzić do kobiety. To jest terapia integracyjna, więc raczej będzie mi pasowało. Biorę teraz leki po których podobno się nie tyje, ale nie umiem zrzucić tego, co przybyło po wcześniejszych lekach. Nie wiem co zrobić w tym temacie. Nie chcę brać kolejnych leków, a nie wiem czy te mogłabym odstawić w zamian za inne na depresję. Mam ataki rzekomopadaczkowe, tzn. miałam, odkąd biorę Wenlafaksynę i Aripiprazol ataki nie występują. Chodziłam do psychiatry prywatnie, trochę szkoda mi pieniędzy na kolejne wizyty.
 5. Uśmiech

  Nie wiem czy to depresja

  Zaczynam nową terapię. W sobotę mam trzecią konsultację, więc jeszcze nie do końca terapię. Wiele razy działo się coś złego. Był mobbing. Odkąd to zgłosiłam, jakby się uspokoiło, ale niechęć we mnie pozostała. Boję się zmieniać leki. Przytyłam od nich 40 kg.
 6. Nie wiem jak to napisać. Nie wiem od czego zacząć. Płaczę. Płaczę jak tylko pomyślę o swojej pracy. Miałam teraz trochę wolnego, było ok. Jutro muszę wracać. Miałam już tak kilka miesięcy temu. Nie umiałam przestać myśleć o pracy i płakać. Biorę leki na nerwicę, więc na depresję też powinny działać. Nie wiem, czy mam depresję. Poza tym, że ciągle płaczę, nic mi się nie chce robić, wszystko przestało mnie interesować. Chyba po prostu chciałabym z kimś pogadać.
 7. I jak Ci się podoba? Co myślisz o integracyjnej? Ja miałam podobnie na Gestalt. Po jakimś czasie terapeuta powiedział, że będziemy rozmawiać tylko o naszej relacji, a nie o tym, co dzieje się poza nią. Zrezygnowałam.
 8. Dajesz radę finansowo? No pewnie, że będę pisała. Zwolnił się termin na dzisiaj
 9. W jakim nurcie masz terapię? Ja w integracyjnym. Zdecydowanie doświadczenie ma znaczenie, dlatego wybrałam tę osobę. Dziękuję Wam i nawzajem Nie mogę się doczekać kolejnej sesji. Następną mam dopiero w styczniu, a Wy macie teraz przerwę?
 10. Wróciłam do tego wątku bo znowu zaczynam nową terapię. To chyba będzie już moja piąta.
 11. Jeśli zliczyłabym wszystkie moje psychoterapie, razem wyszłoby 6-7 lat. Niby długo, a mam wrażenie, że dopiero niecały rok temu zaczęłam terapię taką prawdziwą. We wcześniejszych ciągle czułam, że coś jest nie tak. Wmawiałam sobie, że pewnie tylko tak mi się wydaje i przez długi czas nie odchodziłam. Ostatnio, czyli niecały rok temu odeszłam kiedy terapeuta powiedział mi, że nie będzie ze mną pracował rozmawiając o tym, co mnie boli. Powiedział, że potrzebne jest mi zbudowanie z nim silnej, głębokiej relacji. Wtedy problemy przestaną mi tak doskwierać. Zmieniłam terapeutę i jestem bardzo zadowolona. W ciągu ostatnich lat nie zrobiłam tyle, co teraz w ciągu 10 miesięcy. Wcześniej wybierałam terapeutów "na czuja". Ten jeden raz poradziłam się osoby, która jest psychoterapeutką. Powiedziała mi, które osoby z danego ośrodka poleca, a które według niej nie powinny być psychoterapeutami. Może jednak przed wyborem terapeuty warto czegoś się o nim dowiedzieć. Pewnie gdybym znowu poszła do losowej osoby, dalej miałabym niepozałatwiane sprawy.
 12. Chodzę na terapię integracyjną. Kiedy mówię, automatycznie blokuję emocje, a później odbija się to na moim zdrowiu tzn. mam ataki padaczki.
 13. Ja jestem u nowego terapeuty od kwietnia. Od początku mam sesje online. Nawet po zakończeniu pandemii nie chcę sesji stacjonarnych. Podczas rozmowy online bardziej się otwieram. Najlepiej jest mi podczas sesji pisanych. Wtedy wyrzucam z siebie jeszcze więcej. Na najbliższej sesji powiem terapeucie, że czasem chciałabym tylko pisać zamiast mówić. Co o tym myślicie?
 14. Proszę o pomoc finansową lub udostępnianie na fb. Przykro mi, że to Forum nie jest miejscem na tego typu treści.
×