Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Uśmiech

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Uśmiech

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  el33 ja kiedy pierwszy raz weszłam do gabinetu, dosłownie cała się trzęsłam, łącznie z głosem, plątał mi się język, zachowywałam się jak małe, przestraszone dziecko. Na co dzień taka nie jestem. Albo jestem, ale gdzieś tam w środku, nie pokazuję i nie czuję tego na co dzień. Terapeuta powiedział mi, że myślał, że coś wzięłam 😛
 2. Uśmiech

  Fobia społeczna!

  Kiedyś 112 pkt, a teraz 37
 3. Uśmiech

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  I jaka była reakcja terapeuty? Ja po swojej sesji dzieisjszej czułam jakiś niedosyt związany z tym, że jakos tak nie poradziłam sobie z poruszeniem ważnych tematów. Z czym miałaś trudność? Co Ci w tym przeszkodziło?
 4. Uśmiech

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Chętnie przeczytałabym drugie tyle
 5. Uśmiech

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Współczuję terapeucie Jak poszło? Wyładowałaś złość? Przeczytałam już cały wątek, od samiutkiego początku
 6. Chyba byłam molestowana. Piszę chyba, bo jeszcze w to nie wierzę (Jak to? Ja? To niemożliwe.) Moje ciało daje mi wyraźne znaki- zaczynam wychodzić z amnezji, miewam koszmary, wydaje mi się, że ta osoba leży koło mnie w nocy, ale umysł to neguje. Boję się w to uwierzyć, bo wtedy musiałabym się zmierzyć z myślą, że nic z tym nie zrobiłam. Wiem, niby to nie moja wina. Zgadzam się, że w dzieciństwie mogłam nie wiedzieć jak się bronić, ale to trwało kilkanaście lat, byłam już prawie dorosła i dalej na to pozwalałam Jak sobie z tym poradzić? Tłumaczę sobie, że dotyk przez ubranie nie jest molestowaniem, a tym bardziej jeśli dotyk dotyczył pośladków, nóg, brzucha, pleców, a nie miejsc intymnych ( no prawie, czasem "przypadkiem" tam też).
 7. Uśmiech

  Hej

  Cześć :) Podczytuję Was od kilku miesięcy. Przeczytałam już połowę wątku o tym, co działo się u Was na psychoterapii, więc tak jakby trochę niektórych znam.
 8. Chodzę na terapię od ok miesiąca i... już dostrzegam zmiany. Nie wiem co, jak i dlaczego, ale działa
 9. Uśmiech

  Nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości

  Reghum Przeglądarka Firefox, system Windows, ale nie wiem który. na_leśnik Wysłałam do Ciebie wiadomość testową. Doszła?
 10. Uśmiech

  Nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości

  Wchodzę do panelu użytkownika i zaznaczam "napisz wiadomość", po czym dodaję odbiorcę.
 11. Chciałam wysłać prywatną wiadomość. Pojawia się napis, że nie ma takiej osoby, a na pewno jest. Ten napis pojawia się bez względu na to, do kogo chcę wysłać wiadomość. Próbowałam do kilku osób.Proszę o pomoc.
 12. Uśmiech

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  anna.o czuję obawy, że T nie posiada jeszcze wystarczających kwalifikacji i doświadczenia, ale to są obawy raczej o niego, a nie o mnie. O to, że może mu być nieprzyjemnie kiedy będzie przy mnie siedział nie wiedząc co teraz należy zrobić. Na konsultacji łapałam się na tym, że próbuję rozładować atmosferę, bo miałam wrażenie, że T się stresuje. Na pewno o tym powiem. Postanowiłam , że teraz nie ma chowania głowy w piasek.
 13. Uśmiech

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Hej :) Jestem tu nowa. W zeszłym tygodniu byłam na pierwszej konsultacji przed rozpoczęciem terapii psychodynamicznej. Dziś już złapałam się na przeniesieniu. Osoba, do której będę chodziła jest stażystą. We mnie pojawia się myślenie "On sobie nie poradzi, mało jeszcze wie. Po co utrudniać mu pracę? Lepiej nie będę mu wszystkiego mówiła i pokazywała jak naprawdę się czuję. Ktoś tu musi być silny".
×