Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie jestem za sznapsem raczej. Wydaje mi się, że rozrabiają z czymś browar :roll:

 

szkoda, że już raczej ciepło nie będzie to byśmy się "pod chmurką" gdzieś umówili. No nic, trzeba dalej zbierać pomysły. Ja narazie swojego nie podam bo nie jestem jeszcze zdecydowana :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz z innej beczki. Dzis bylem w Aksonie po godzinie 14 i widzialem rudo wlosa pieknosc w okularach. Swiat jest maly (swiat nerwicowcow jeszcze mniejszy). Moze ktos wie o kim mowie?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz z innej beczki. Dzis bylem w Aksonie po godzinie 14 i widzialem rudo wlosa pieknosc w okularach. Swiat jest maly (swiat nerwicowcow jeszcze mniejszy). Moze ktos wie o kim mowie?:P

 

Aż mi się gorąco zrobiło, jak zobaczyłam ten wpis :oops: Ujawniam się ;) Skoro i tak po powrocie z wakacji miałam w planach wkręcenie się na jakieś spotkanie Olsztyniaków, to co mi szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz z innej beczki. Dzis bylem w Aksonie po godzinie 14 i widzialem rudo wlosa pieknosc w okularach. Swiat jest maly (swiat nerwicowcow jeszcze mniejszy). Moze ktos wie o kim mowie?:P

 

Aż mi się gorąco zrobiło, jak zobaczyłam ten wpis :oops: Ujawniam się ;) Skoro i tak po powrocie z wakacji miałam w planach wkręcenie się na jakieś spotkanie Olsztyniaków, to co mi szkodzi.

Hahaha :D. Nie wiem, czy mnie skojarzysz, ale ja to ten chłopak w jasnych spodniach i czarnej bluzie. Brunet. Stałem tam w recepcji ^.^

 

-- 07 wrz 2013, 01:13 --

 

X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a te zajęcia grupowe w Aksonie to są prywatnie czy trzeba skierowanie i na NFZ czekać 100 lat ? ;p

 

ps.

 

Może Azymut ? :)

 

Jeśli chodzi o Akson, to (przynajmniej w moim przypadku) wyglądało to tak: najpierw wizyta u psychiatry (z całego serca odradzam dr Szostakowską-Tabak - młodych pacjentów traktuje okropnie), potem doktor zleciła badanie diagnostyczne u psychologa, po badaniu człowiek jest kierowany na terapię grupową lub indywidualną. Bez żadnych skierowań i bez opłat. Nie trzeba też czekać jakoś przerażająco długo. Teraz akurat są zapisy na październik, listopad i grudzień. Warto dzwonić i się rejestrować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja moge dołączyć?:)

 

-- 10 wrz 2013, 12:36 --

 

mi pasuje każdy termin tylko byście musieli mi podać wskazówki jak dojść bo ja nie z Olsztyna

od 26 września tak;] bo zaczynam studia

 

Jak coś zawsze można się spotkać gdzieś, gdzie byś chciała, a potem razem pójść/pojechać w umówione miejsce :)

 

Myślę, że spotkanie będzie fajne ;] A może dałoby radę gdzieś bardziej w centrum ?? Np. Warka koło bratniaka na żołnierskiej. Mało ludzi, ceny też nie są zawyżone :) I są piłkarzyki :P Są jacyś zapaleńcy tej gry ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spotkanie będzie fajne ;] A może dałoby radę gdzieś bardziej w centrum ?? Np. Warka koło bratniaka na żołnierskiej. Mało ludzi, ceny też nie są zawyżone :) I są piłkarzyki :P Są jacyś zapaleńcy tej gry ? :P

 

Noo takie miejsce na uboczu to myślę że dobry pomysł. :)

 

ps.

W piłkarzyki jak najbardziej heheh dawno nie grałem :) Emocje są zawsze ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bratniak to popularny akademik nazywany spermochłon?

ja to przeegrywam w takie gry:)

 

 

Hahaha :mrgreen: Nie mam pojęcia czy to o ten sam akademik chodzi, bo nigdy takiej nazwy nie słyszałam :mrgreen::lol:

 

No właśnie, miejsce na uboczu, zazwyczaj względnie mało ludzi, więc myślę, że miejscówka na spotkanie będzie dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×